Dekoracje weselne, o których nie można zapomnieć

0
393
Dekoracje weselne

Każda para młoda przywiązuje ogromną wagę do tego, jak będzie wyglądał ich wymarzony dzień ślubu. Warto zwrócić uwagę nie tylko na stroje i miejsce, w którym odbywać się będzie impreza weselna, ale również na dekoracje weselne. Na przyjęcie w stylu minimalistycznym wystarczy wybrać kilka, jednak różnorodne dekoracje weselne z pewnością uświetnią każdą imprezę. Oto, których dekoracji weselnych nie może zabraknąć na żadnym przyjęciu.

Balony i konfetti

Na niemal każdym przyjęciu weselnym muszą pojawić się balony, choćby jedynie jako ozdoba wejścia na salę weselną. Często jednak balony uzupełniają wystrój stołów weselnych. Dziś nie ma większego problemu z zamówieniem spersonalizowanych balonów, na których będą widnieć imiona małżonków oraz data ślubu. Równie ważne jest konfetti, które może być zarówno przywitaniem państwa młodych na sali weselnej, jak i doskonałym uzupełnieniem dekoracji pierwszego tańca. Konfetti z tuby puszczane jest również podczas wyjścia pary młodej z kościoła lub z urzędu stanu cywilnego. W kontekście dekoracji weselnych, które staną na stołach, warto pomyśleć o ozdobnych świecach lub o delikatnych kompozycjach kwiatowych w wazonach.

Dekoracje świetlne i nie tylko

Doskonałą ozdobą sali weselnej są dekoracje weselne świetlne. Wyglądają one bardzo efektownie po zmroku lub gdy sala weselna jest nieco przyciemniona. Pięknie prezentują się one na zdjęciach. Najczęściej pary decydują się na dekorację weselną świetlną w postaci napisu „Love” albo „Mr.&Mrs.”. Tymczasem w sklepach jest dostępnych mnóstwo różnego rodzaju napisów, a niektóre można nawet wykonać na zamówienie. Jeśli jednak chcielibyśmy nieco zaoszczędzić, możemy skorzystać z oferty wypożyczalni tego typu dekoracji weselnych. Wśród ozdób weselnych nie może także zabraknąć kwiatów w różnych odmianach. Ogromną popularnością cieszą się w ostatnim czasie wiszące wazoniki z kwiatami. Pasują one zarówno do wesela w wersji vintage, jak i w tradycyjnym wydaniu. Oprócz tego kwiaty powinny zdobić samochód państwa młodych oraz stół, przy którym siedzi para. W poszukiwaniu idealnych dekoracji weselnych wiele par decyduje się zatrudnić specjalistę, jednak w praktyce wystarczy jedynie dobrze poszukać. Wiele inspiracji znajduje się w internecie, a najwięcej znajdziemy właśnie w sklepach z dekoracjami na różne okazje, w tym właśnie z dekoracjami weselnymi. Nie zapominajmy, że to od nich zależy, jak będzie wyglądała oprawa graficzna naszego wymarzonego dnia ślubu. Można tutaj postawić na minimalizm, jednak większa ilość ozdób również się sprawdzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here