DermaPen – innowacja w zakresie medycyny estetycznej

0
90
DermaPen Szczecin

Współczesna medycyna estetyczna rozwija się w dynamicznym tempie. W dzisiejszych czasach możliwe jest bezpieczne i nieinwazyjne poprawienie swojej urody. Ostatnimi czasy coraz chętniej stosowane są zabiegi z DermaPen. Czym charakteryzuje się urządzenie DermaPen? Dlaczego warto zdecydować się na stosowanie DermaPen? W jaki sposób przebiega zabieg z zastosowaniem DermaPen? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników. 

Czym charakteryzuje się urządzenie DermaPen?

DermaPen to urządzenie, dzięki któremu możliwe jest bezpieczne wprowadzanie czynnych substancji do wnętrza naszej skóry. Działanie polega na tym, że skóra automatycznie nakłuwana jest przez pulsujące igły. Zabieg DermaPen Szczecin jest w pełni komfortowy dla klienta. Najnowsze modele charakteryzują się ponadprzeciętną precyzyjnością. Co więcej, praca z tym urządzeniem jest stosunkowo łatwa- nie powinna sprawiać problemów, czego nie można powiedzieć o innych sprzętach przeznaczonych do mezoterapii.

Dlaczego warto zdecydować się na stosowanie DermaPen?

Nie bez powodu zabieg DermaPen Szczecin cieszy się tak dużą popularnością. Rozwiązanie to niesie ze sobą wiele zalet, o których z pewnością warto wspomnieć. Przede wszystkim jest on stosunkowo krótki i bezpieczny. Zachowywana jest pełna sterylność podczas wszelkich czynności- każdorazowo wymieniana jest igła. Warto wspomnieć o znacznie krótszym czasie rekonwalescencji. Zabieg DermaPen Szczecin to gwarancja autonomicznej kontroli głębokości infekcji od 0,5 do 2,5 mm. Nie w sposób nie wspomnieć o tym, że osoba poddawana zabiegowi odczuwa mniej intensywny ból, komfort przeprowadzania poszczególnych czynności jest znacznie większy.

W jaki sposób przebiega zabieg z zastosowaniem DermaPen?

Wbrew pozorom zabieg DermaPen Szczecin jest stosunkowo krótki- trwa maksymalnie 45 minut, jednakże z reguły kończy się po 35 minutach. 60 minut przed czynnościami właściwymi nakładany jest znieczulający krem, a obszar jest dezynfekowany. Cały zabieg polega na masażu danej okolicy za pośrednictwem tytułowego urządzenia. Wykonywane są mikronakłucia, których głębokość wynosi od 0,5 do 2,5 mm, w zależności od tego, jakie są wskazania. Podczas zabiegu z reguły pojawia się zaczerwienienie skóry. Co więcej, może wystąpić punktowe krwawienie, co jest oczywiście pod pełną kontrolą. Po zabiegu pacjent zabiegu DermaPen Szczecin odczuwa lekkie pieczenie i ciepło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here