Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?

0
331
Jak doprowadzić kobietę do orgazmu

Niemal każdy mężczyzna zastanawia się nad tym, czy istnieje sposób na doprowadzenie partnerki do orgazmu. Tak naprawdę możliwości jest wiele, nie ma jednego skutecznego sposobu – wszystko zależy od potrzeb i preferencji partnerki.

Kobiecy orgazm – jak do niego doprowadzić?

Teorii na temat doprowadzania kobiety do orgazmu jest naprawdę całe mnóstwo, należy jednak pamiętać o tym, że ich zastosowanie w praktyce powinno być poprzedzone poznaniem seksualności partnerki, jej potrzeb i preferencji. Warto pamiętać także o tym, że kobiety mogą przeżywać orgazm na wiele sposobów (orgazm pochwowy, łechtaczkowy, sutkowy, analny).

Kluczem do sukcesu w doprowadzaniu kobiet do orgazmu jest poznanie jej stref erogennych i wiedza o tym, co sprawia jej największą przyjemność. W poznawaniu kobiecych podniet pomocne mogą być:

  • namiętne pocałunki,
  • pieszczoty całego ciała lub poszczególnych stref erogennych,
  • stworzenie wyjątkowej i intymnej atmosfery.

Mężczyźni powinni pamiętać o tym, że poza kontaktem fizycznym dla kobiecej przyjemności niezwykle ważny jest również kontakt duchowy. Kobieta łatwiej przeżyje rozkosz, gdy będzie przy mężczyźnie rozluźniona, a oboje będą doskonale znali nie tylko swoje potrzeby, ale i granice, których nie należy przekraczać, by oboje mogli pozostać w swojej strefie komfortu.

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu w czasie stosunku?

O ile doprowadzenie kobiety do orgazmu łechtaczkowego większości mężczyzn nie sprawia specjalnych trudności, o tyle doprowadzenie partnerki na szczyt przyjemności w czasie stosunku sprawia już pewne trudności. W tym przypadku kluczem do sukcesu często jest przybranie właściwej pozycji w czasie stosunku, dzięki której mężczyzna będzie mógł dodatkowo pieścić piersi, drażnić łechtaczkę czy jakiekolwiek inne strefy kobiecego ciała, których dotykanie wywołuje prawdziwą przyjemność. Wiele par wybiera pozycję misjonarską, na jeźdźca lub na łyżeczkę – ich zadaniem są one najlepsze dla osiągnięcia satysfakcjonującego orgazmu przez obojga partnerów. Oczywiście nie oznacza to, że nie warto eksperymentować. Pary przy odpowiednim podejściu mogą wspólnie znaleźć zupełnie inną pozycję, która zapewni im obojgu jeszcze silniejsze doznania.

Jak mężczyzna może doprowadzić do orgazmu kobietę językiem?

Mężczyzna nie zawsze musi doprowadzać partnerkę do orgazmu w czasie penetracji. Może do tego wykorzystać również swój język – niektóre kobiety w dalszym ciągu pozostają wielkimi zwolenniczkami seksu oralnego. Jest on przyjemny jednak wyłącznie wtedy, gdy partner zastosuje odpowiednią technikę i doskonale pozna potrzeby partnerki. Najważniejsze by pieszczoty były delikatne i skupiały się przede wszystkim na łechtaczce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here