Jak powiększyć usta i odmłodzić twarz?

0
98
Jak powiększyć usta i odmłodzić twarz

Efekty starzenia się widać najbardziej na twarzy. Opadające kąciki ust, zmarszczki wokół ust oraz wiotka skóra to najbardziej widoczne efekty. Konturowanie ust kwasem hialuronowym to zabieg, który w widoczny sposób poprawia wygląd twarzy. O czym należy wiedzieć nim udamy się na zabieg?

Jak przygotować się do zabiegu powiększania ust?

Powiększanie ust Katowice jest jednym z najchętniej wybieranych zabiegów medycyny estetycznej na twarz. Dlaczego?

Efektem zabiegu jest widoczne odmłodzenie twarzy. Twarz w widoczny sposób staje się jędrniejsza, kąciki ust unoszą się, zniwelowane zostają zmarszczki w rejonie ust, które są pełne i nawilżone. Konturowanie ust kwasem hialuronowym jest zabiegiem, którego efekty widoczne są już po kilki dniach, czyli po zejściu opuchlizny. Rezultat zabiegu utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Warto również wiedzieć, że po każdym kolejnym zabiegu efekty będą widoczne coraz dłużej.

Zabieg konturowania ust kwasem hialuronowym jest mało inwazyjny. Nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań.

Zabieg – przebieg oraz skutki

Konturowanie ust kwasem hialuronowym jest zabiegiem przeprowadzanym w znieczuleniu miejscowym. Może więc jedynie wywoływać delikatny dyskomfort. Po zabiegu może przez kilka godzin utrzymać się delikatna opuchlizna. Efekt zabiegu jest widoczny już w momencie, gdy zejdzie opuchlizna.

Powiększanie ust katowice jest zabiegiem wykonywanym przy pomocy bardzo cienkiej igły. Nakłuwane są wargi od wewnątrz na linii czerwieni. W ten sposób wprowadzany jest kwas hialuronowy. Na koniec lekarz rozmasowuje usta, by uzyskać pożądany efekt, wyrównując rozprowadzenie kwasu. Po zabiegu można od razu powrócić do normalnie wykonywanych czynności, gdyż nie wymaga on żadnej, dłuższej rekonwalescencji.

Przez kilka dni po zabiegu warto unikać picia alkoholu, palenia papierosów, opalania czy wysiłku fizycznego. 2 tygodnie po wykonaniu konturowania ust kwasem hialuronowym należy udać się na kontrolę.

Konturowanie twarzy kwasem hialuronowym to zabieg, po którym twarz wygląda dużo młodziej. Skóra staje się napięta, sprężysta i jędrna, kąciki ust są podniesione, a twarz weselsza. Zabieg jest mało inwazyjny, bezbolesny i bezpieczny, dzięki czemu zyskał tak dużą popularność wśród pacjentek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here