Kiedy życie rzuca Ci kłody pod nogi – skorzystaj z pomocy psychologa

0
284
psycholog

Czasami sytuacje w naszym życiu skomplikują się na tyle, że nie potrafimy sobie z nimi poradzić. Najważniejsze to nie wstydzić się prosić o pomoc. Warto pomyśleć o skorzystaniu z pomocy profesjonalistów, którzy są doświadczeni w swoim fachu i z wielkim zaangażowaniem, empatią oraz zrozumieniem podejmą się pracy z Tobą i wspólnie poszukacie rozwiązania. Dzięki  odpowiednim krokom, Twoje życie znów może stać się harmonijne i spokojne, a Ty będziesz mógł się nim radować i czerpać z niego pełnymi garściami.

Potrzebujesz wsparcia? Zwróć się do specjalisty

Jeszcze jakiś czas temu korzystanie z usług psychologa kojarzone było ze słabym charakterem, niemożliwością zapanowania nad własnym  życiem i emocjami. Osoby, które potrzebowały pomocy wstydziły się prosić o pomoc, gdyż bezpodstawnie zarzucano im brak kontroli nad życiem, a także sugerowano im pojawiającą się chorobę psychiczną. Bardzo często zdarzało się, że ukrywanie swoich obaw i trudnych emocji kończyło się ciężką depresją, a nawet samobójstwem.

Na szczęście świadomość społeczna idzie w coraz lepszym kierunku, coraz więcej osób korzysta z pomocy specjalistów i są bardzo wdzięczni za ich pomoc i wsparcie w trudnych chwilach. Konsultacje psychologa dla dorosłych to świetna okazja do zmiany swojego życia i podjęcia walki z trudnościami.

Co dadzą Ci spotkania z psychologiem?

Z pewnością pozwolą spojrzeć na Twoje życie z innej perspektywy, nabrać dystansu i poszukać najkorzystniejszej drogi powrotu do formy. Wszystko zależy od tego z jakimi problemami się borykasz. Każdy dobry specjalista podchodzi do swoich pacjentów indywidualnie, gdyż istnieją różne rodzaje terapii i metody, które stosuje się w obecnej psychologii.  W poradni Harmonia LUX MED istnieje możliwość spotkania z psychologiem, zarówno podczas konsultacji indywidualnych jak i grupowych. Dzięki odpowiedniej wiedzy psycholog potrafi bez nacisku na osobę borykającą się z problemem do niej podejść, aby ta otworzyła się i mogła rozpocząć odpowiednią terapię. Bardzo ważne jest także zapewnienie komfortowych warunków, gdyż odpowiednio przystosowane wnętrza mają także duży wpływ na przebieg spotkań.

Konsultacje z psychologiem dla dorosłych pozwolą Ci odzyskać harmonię życia, znaleźć przyczynę trudnych zachowań i emocji, a także ułatwią poszukiwanie drogi pozwalającej znów cieszyć się drobnymi rzeczami.

Kiedy warto umówić się na wizytę?

Kiedy czujesz, że tracisz kontrolę nad swoją egzystencją, jesteś w trudnej życiowej sytuacji ( śmierć bliskiej osoby, rozwód, choroba), borykasz się z problemami w sferze zawodowej (mobbing, utrata pracy), bądź spotkały Cię inne traumatyczne wydarzenia, to koniecznie zgłoś się po radę.  Z każdej, nawet najcięższej sytuacji da się wyjść, trzeba tylko potrafić stawić czoło swoim problemom i wspólnie ze specjalistą poszukać drogi, która pozwoli odzyskać Twój spokój psychiczny i emocjonalny. Twoje życie i zadowolenie z niego, powinno być priorytetem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here