Kolczyki z cyrkoniami na imprezę – przegląd bestsellerowych i ponadczasowych modeli

0
334
Kolczyki z cyrkoniami na imprezę

Kolczyki z cyrkoniami to jeden z najczęstszych wyborów, jeśli chodzi o kolczyki na imprezę, lub na ważne, specjalne okazje. W ogóle nas to nie dziwi. Blask cyrkonii potrafi zdziałać cuda i podkreślić nie tylko stylizację, ale nadać jej eleganckiego i odświętnego charakteru. Wszystko zależy od modelu kolczyków, ich kształtu i ogólnego odbioru. Rzuć okiem na podsumowanie, jakie przygotowaliśmy, a dowiesz się, jakie bestsellerowe modele są najczęściej wybierane i poszukiwane, a przy tym odznaczają się ponadczasowych charakterem.

KOLCZYKI KOŁA Z CYRKONIAMI

Kolczyki koła to model, który nigdy się nie nudzi, a do tego nie podlega zgubnym wpływom czasu. Niezależnie, czy jest to klasyczny model, delikatnie diamentowany, czy wielki i efektowny z ozdobnymi zawieszkami, kolczyki koła mają w sobie coś dającego efekt, którego nie da się zapomnieć. Czy chodzi o blask, który z każdym ruchem, uwidacznia się pod wpływem padającego na nie światła? Być może. Osadzenie w nich cyrkonii jeszcze bardziej potęguje ich blask. Odpowiednio dopasowane do kreacji okrągłe kolczyki z cyrkoniami robią efekt wow w każdej stylizacji. Dotyczy to kolczyków kół niezależnie od średnicy, co jest wielkim plusem! Nie każda z nas czuje się komfortowo w dużych i nierzadko ciężkich formach na uszach.

KOLCZYKI KOŁA

PODŁUŻNE PASKI I BELKI

Pozornie skromniejsze od kół, kolczyki w kształcie belek, zwane również paskami, to model w którym drzemie ogromny potencjał efektu i elegancji. Ogromną ich zaletą jest wygoda noszenia. Mniejsze modele, zwykle ściśle trzymają się naszego ucha. Większa zaś, okazałe, długie paski są z reguły lekko elastyczne. Ma to zapewnić większy komfort i wygodę noszenia, a dzięki ruchom wokół twarzy, dodatkowy blask. Wspominaliśmy o optycznym wyszczupleniu twarzy? Ten model to strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy wyglądać zwiewnie i lekko, a ich krój i odpowiedni dobrana długość, optycznie wysmuklają twarz. Polecamy zabawę kolorem i formą!

kolczyk

POSTAW NA WIELKOŚĆ… KAMIENIA

Wielkość kamieni osadzonych w biżuterii ma ogromne znaczenie, rzutuje ona bezpośrednio na ich odbiór i w zależności od wariantu, nadaje im elegancji w różnym stopniu i o różnym natężeniu. Jako kolczyki imprezowe i na okazje, proponujemy modele, w których to duża cyrkonia gra główną rolę. Mniejsza ilość kamieni o większych rozmiarach, zamkniętych w formę kolczyka, to biżuteria hołdująca zasadzie: mniej znaczy więcej. Rzuć okiem na kilka poniższych modeli, których niewielkie skądinąd rozmiary, nie przysłaniają roli jaką mają pełnić – świetnego biżuteryjnego dodatku na imprezę, czy ważną okazję.

kolczyki

Obejrzyj katalog kolczyków z cyrkoniami marki Irbis (https://irbis.style/). Znajdziesz w nim przegląd kilkuset modeli kolczyków, od delikatnych, niewielkich form na sztyfcie, przez większe i bardziej okazałe modele, aż po duże, intrygujące formy. Kolczyki z cyrkoniami to zdecydowanie must have w szkatułce kobiety w każdym wieku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here