Najmodniejsze wakacyjne fryzury

0
2363
wlosy-fryzury

Dziś poznasz najmodniejsze wakacyjne fryzury! Wakacje to czas kiedy wiele kobiet chce coś w sobie zmienić, by po urlopie wrócić całkiem odmienione do codziennych obowiązków. Oto kilka najmodniejszych fryzur w tym roku, które z pewnością będą królowały przez całe wakacje.

Długie włosy zawsze w modzie

Włosy i fryzury półdługie zawsze były cenione. W tym roku tradycja ta nas nie opuszcza, jednak zmienia się sposób czesania. Najlepiej włosy nosić rozpuszczone, z przedziałkiem po środku. Nie należy zapominać, że muszą koniecznie być pofalowane.

Również artystyczny nieład jest modny, dlatego warto stawiać na koczki i warkoczyki w tym stylu. Dla kobiet, które lubią bardziej elegancki styl polecana jest fryzura polegająca na spięciu grzywki do tyłu, przy jednoczesnym jej uniesieniu na czubku głowy.

Zatem najważniejszymi kosmetykami do stylizacji włosów tego lata są pianka i lakier do włosów. Za pomocą wyłącznie tych dwóch kosmetyków jesteśmy w stanie dokonać udanej stylizacji na wyjście zarówno na randkę, jak i na spotkanie z przyjaciółkami, a nawet do pracy. Fryzury takie nie są kłopotliwe, jednak mogą przeszkadzać podczas wykonywania niektórych czynności i przy silnym wietrze.

Cięcie i kolor włosów

Z mody nie wychodzą również boby, jak również nawet krótsze włosy. Są idealne do tworzenia asymetrycznych fryzur. I tutaj najlepszym rozwiązaniem jest artystyczny nieład, nawet w większym stopniu niż w przypadku włosów długich i półdługich. One dają również większe pole do popisu.

Jeśli chodzi o kolory, to warto postawić na różne odcienie brązowego, począwszy od ciemnego brązu po jasny, a także balejaż z dodatkiem jaśniejszych odcieni. Do łask wraca również blond.

Naturalne blondynki powinny być zadowolone, a te panie, które chcą uzyskać odcień blondu, powinny stawiać na jak najbardziej proste odcienie. Tego lata nie zabrakło miejsca dla kobiet, które lubią poszaleć. Kolorowe włosy lub końcówki są alternatywą dla bardziej naturalnych i stonowanych odcieni.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPielęgnacja włosów latem
Następny artykułDieta dla włosów
Hej! mam na imię Kasia i od dzieciństwa pasjonuje mnie piękno kobiecych włosów. Mam zamiar dzielić się z Wami wiedzą którą posiadłam jak fryzjer, najlepiej czuję się w dziedzinach: pielęgnacja włosów i fryzury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here