Naturalne brwi metodą piórkową

0
1042
Naturalne brwi metodą piórkową

Makijaż permanentny to nic innego jak tatuaż kosmetyczny. Ten wykonywany metodą piórkową cechuje się delikatnością, nie daje możliwości narysowania brwi od nowa, jednak pozwala na ich zagęszczenie i znaczne podkreślenie czy wyrównanie. Prawda jest taka, że żadna z nas nie została obdarzona idealnie równymi brwiami w odpowiednim kolorze. Z tego powodu najczęściej sięgamy po kredki i pincety. Wyrównujemy je i domalowujemy. Brwi permanentne to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą oszczędzać czas na codziennym makijażu, gdyż ich trwałość wynosi 2-3 lata.

Permanentne brwi – metoda piórkowa

Jest to świetne rozwiązanie dla każdej osoby, która chce nieco podkreślić wyrazistość na swojej twarzy, jak również wyglądać i poczuć się lepiej. Wówczas warto zainwestować w permanentne brwi. Metoda piórkowa znacząco różni się od klasycznego tatuowania. Przede wszystkim wyróżnia ją całkowita bezbolesność. Kolejną zaletą tej metody jest fakt, że za pomocą specjalnego pióra rekonstruuje się pojedyncze włoski, co sprawia, że osiągany efekt jest niezwykle naturalny.

Dlaczego warto zdecydować się na metodę piórkową?

Brwi permanentne wykonane metodą piórkową nazywa się również metodą włoskową. Pozwala ona cieszyć się z efektu naturalnych brwi przez długi czas. Pośród jej zalet wymienić należy trwałość, która wynosi 2-3 lata, to że zabieg jest całkowicie bezbolesny oraz niezwykle naturalny i nieprzerysowany efekt.

Czy to rozwiązanie dla każdego?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na permanentne brwi. Metoda piórkowa nie jest jednak przeznaczona dla każdego. Osiągany dzięki niej efekt wyróżnia się naturalnością, tak jakbyśmy delikatnie podkreśliły brwi kredką lub cieniem, aby zwiększyć ich widoczność i wyrównać. Nie będą więc w pełni zadowolone osoby, które wolą nosić intensywniejszy, ciemniejszy makijaż. U nich może pojawić się rozczarowanie. Warto również pamiętać, że z biegiem czasu pigment będzie zmieniał swój odcień, bladł. Dlatego wykonanie zabiegu należy dobrze przemyśleć i skrupulatnie dobrać odcień wspólnie ze specjalistom.

Przeciwwskazania i koszty

Nie u każdego można wykonać makijaż permanentny brwi. Jest to w prawdzie metoda nieinwazyjna, jednak istnieją do niej przeciwwskazania, które specjalista powinien na wstępie wykluczyć, aby w pełni bezpiecznie wykonać całą procedurę. Z kolei ceny wahają się w granicach 500-1000 zł, a tak naprawdę ostatecznie cena uzależniona jest od rozległości zabiegu, czyli tego, jak wiele brwi będzie do dorysowania. Polecany salon: https://www.microblading.waw.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here