Ogrodowe SPA – zaczynamy od profesjonalnej wanny

0
123
Wanna ogrodowa SPA

Kąpiele wodne połączone z masażami to wyjątkowa przyjemność, która przynosi korzyści dla naszego zdrowia fizycznego oraz samopoczucia. Nic więc dziwnego, że tak dużą popularnością cieszą się wizyty w SPA. Kto nie może pozwolić sobie na częste wizyty w tego rodzaju ośrodkach, to inwestuje we własne ogrodowe SPA.

Wanny ogrodowe SPA

Każdy posiadacz nawet niedużego ogrodu może pozwolić sobie na przydomowe SPA – wystarczy w tym celu zdecydować się na zakup akcesorium, jakim jest Wanna ogrodowa SPA. Są one dostępne w bardzo różnych rodzajach, dzięki czemu dopasujemy je idealnie do swoich potrzeb i preferencji zarówno pod względem wielkości, funkcji, jak i wyglądu zewnętrznego – możne idealnie wkomponować je w otoczenie pod względem wizualnym.

Wanny ogrodowe SPA mogą posiadać widoczny z zewnątrz stelaż, ale jeśli chcemy, aby nasze ogrodowe jacuzzi odznaczało się ciekawszym designem, to warto zdecydować się na specjalną obudowę, np. z drewna – taka wanna będzie idealnym i interesującym uzupełnieniem każdego ogrodu.

Wielkość wanny z jacuzzi

Wanna ogrodowa SPA może różnić się pod wieloma względami, w tym przede wszystkim wielkością i kształtem. Oczywiście najlepiej kierować się własnymi preferencjami oraz możliwościami naszego ogrodu. Jeśli zamierzmy zażywać relaksujących kąpieli w większym gronie, to zdecydujmy się na wannę ogrodową SPA o większych gabarytach.

Drugą istotną cechą wanien ogrodowych SPA jest ich kształt oraz wnętrze, które pozwala bądź na przyjęcie pozycji siedzącej, bądź relaksowanie się w pozycji półleżącej. Zdecydujmy się więc, czy te kwestie mają dla nas znaczenie, ale pamiętajmy, że ogrodowe jacuzzi siedzące zawsze pomieści większą liczbę osób równocześnie.

Dysze, czyli wydajność naszego ogrodowego SPA

Najważniejszym elementem naszej ogrodowej wanny SPA są dysze, które odpowiadają za intensywność masowania naszego ciała w czasie kąpieli wodnej. Warto przede wszystkim kierować się w tej kwestii wydajnością i wytrzymałością – warto wybrać dysze ze stali kwasoodpornej.

Ilość dyszy powinna być dopasowana do osobistych potrzeb, ale również wydajności pompy. Dzięki temu wanna ogrodowa SPA będzie maksymalnie spełniać swoje funkcje terapeutyczne, a przy tym będzie wydajnie służyć latami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here