Peruka czy transplantacja włosów – co wybrać?

0
458

Stres, przemęczenie, nieodpowiednia dieta, ekspozycja na szkodliwe substancje…ale także przebyte choroby i uwarunkowania genetyczne. Wszystko to przyczynia się do znacznego wzrostu diagnozowanych przypadków łysienia oraz nadmiernego przerzedzania się włosów wśród pacjentów obydwojga płci. Osoby, które na co dzień przebywają wśród ludzi i pragną prezentować się możliwe jak najlepiej niezależnie od sytuacji od razu po zaobserwowaniu takich problemów podejmują działania mające na celu zahamowanie procesu wypadania włosów. W chwili obecnej mają one dostęp do dwóch najpowszechniejszych metod radzenia sobie z tą bolączką – mogę one powziąć decyzję o poddaniu się zabiegowi transplantacji włosów lub też nabyć perukę, która zamaskuje wszelkie niedoskonałości ich fryzury.

Choć pierwsze z rozwiązań niektórym czytelnikom może wydawać się korzystniejsze, to dokładniejsza analiza jego specyfiki pokazuje, że wcale nie musi tak być. Decydując się bowiem na przeszczep dysponować musimy dosyć dużymi zasobami gotówki, cierpliwością, jak również…wysokim progiem odporności na ból. Zabieg taki jest inwazyjny, jako że polega na wszczepianiu pod skórę głowy cebulek włosowych. Po zakończeniu terapii na głowie mogą pozostawać bolesne blizny i podrażnienia, a nieodpowiednia higiena doprowadzić może do powikłań i konieczności leczenia farmakologicznego lub nawet stosowania antybiotyków. Wszystkie te wyrzeczenia są jednak tego warte – pozwolą one nam przecież odzyskać utracone włosy, czyż nie? Niestety nie zawsze musi być to prawdą, jako że wykonany zabieg może się nie udać, a przeszczep może zostać przez organizm odrzucony, co z kolei wiązać się będzie z koniecznością jego ponowienia i poddania się traumatycznej procedurze chirurgicznej raz jeszcze.

W tej perspektywie o wiele korzystniejszą, tańszą, a przede wszystkim znacznie bardziej komfortową okazuje się być możliwość nabycia w renomowanym sklepie peruk Rokoko wykonanej z włókien syntetycznych lub włosa naturalnego, której wykonanie, przymiarki oraz ostateczne modyfikacje nie wiążą się z jakąkolwiek ingerencją w organizm klienta. On sam ma dodatkowo stuprocentową pewność, że w nabytym wyrobie prezentować się będzie nad wyraz korzystnie, jako że to właśnie on będzie mógł nadzorować całość procesu, informując specjalistów o grubości bazy, długości włosów, stopniu ich skrętu, stylu upięcia, czy w końcu odcienia, którymi legitymować się ma gotowy wyrób.

Raz wybrany rodzaj produktu nie jest jednak ostatecznym, a konsument może w dowolnym momencie udać się do naszego salonu, aby poddać się zabiegowi stylizacji lub koloryzacji, dzięki czemu nabyta uprzednio peruka uzyska całkowicie nową prezencję, wzbudzając zachwyt wśród znajomych i rodziny. Co równie ważne, zarówno zakup wyrobu jak i jego dalsze modyfikacje nie wydrenują portfela naszych klientów, jako że dokładamy wszelkich starań, by nasze ceny zawsze pozostawały wysoce konkurencyjne, niezależnie od zmieniającej się nieprzerwanie sytuacji na rynku. Zapraszamy serdecznie – chętnie pomożemy Państwu uporać się z problemami z wypadającymi i przerzedzającymi się włosami!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here