Powiększanie ust – zabieg z użyciem kwasu hialuronowego

0
219
Powiększanie ust

Coraz więcej osób korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Taka forma poprawiania urody staje się coraz popularniejsza. Także na terenie całego kraju powstaje coraz więcej gabinetów, w których można wykonać różnego rodzaju zabiegi. Wśród nich jest powiekszanie ust, do którego przekonują się panie i panowie w każdym wieku.

Powiekszanie ust kwasem hialuronowym – czy taki zabieg boli?

Kwas hialuronowy jest od lat stosowany w zabiegach medycyny estetycznej. Jest to preparat, który ujędrnia i uelastycznia skórę. Świetnie nadaje się do modelowania ust, z tego też względu jest najczęściej wybierany do tego typu zabiegów.

Modelowanie i powiększanie ust nie jest bolesne, gdyż przed rozpoczęciem okolice warg smarowane są maścią znieczulającą. Jedynie bardzo wrażliwe osoby na ból mogą odczuwać lekki dyskomfort. Najczęściej jednak takie dolegliwości odczuwane są jedynie za pierwszym razem, kiedy to osoba jest zestresowana i nie wie, czego się spodziewać.

Jak długo utrzymuje się efekt pełnych ust?

Na zabieg powiększania ust mogą zdecydować się osoby pełnoletnie w każdym wieku. Oczywiście przed pierwszym zabiegiem musi zostać przeprowadzony wywiad lekarski, który wykluczy choroby mogące być przeciwwskazaniem. Sam zabieg jest krótki, a efekty utrzymują się czasami nawet do roku. Jednak zalecane jest powtórzenie zabiegu po około 6-7 miesiącach.

Przez pierwsze 24 godziny od wstrzyknięcia kwasu hialuronowego usta mogą być zaczerwienione i opuchnięte. Mogą pojawić się także siniaki, które jednak już następnego dnia ustępują. W tym czasie należy unikać palenia papierosów, picia alkoholu czy latania samolotem. Panie mogą wykonać makijaż już po dobie od zabiegu.

Dlaczego warto wymodelować usta?

Wiele kobiet i mężczyzn boryka się z kompleksami, które mogą czasami doprowadzić nawet do depresji. Na szczęście zabiegi medycyny estetycznej są coraz popularniejsze, co sprawia, że ich dostępność jest łatwiejsza. Także ceny spadają ze względu na dużą konkurencję.

Pełne i wydatne usta mogą całkowicie zmienić wygląd, a przy okazji samopoczucie. Można stać się pewną siebie osobą, która wie, czego chce. Usta stają się powabne, jędrne i sprężyste, dzięki czemu buzia wygląda młodziej i świeżo. W ciągu kilkunastu minut można całkowicie zmienić swój wygląd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here