Szukasz barwników do makijażu permanentnego? Postawa na innowacyjne i w pełni bezpieczne pigmenty od Hanami

0
203
barwniki do makijażu permanentnego

Każdy, kto choć raz wykonywał zabieg makijażu permanentnego, doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważna jest jakość barwnika w uzyskaniu doskonałego efektu pigmentacji. Tylko stosując produkty najwyższej jakości, jesteśmy w stanie uzyskać naturalne zabarwienie bez przerysowań, przebarwień oraz migracji pigmentu. Jeżeli właśnie takich barwników szukasz, zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą sklepu Hanami. 

Tusze i barwniki Hanami Pigments – doskonałe efekty pigmentacji

Pigmenty Hanami to cenione w branży produkty, które zapewniają wspaniały efekt makijażu permanentnego cechującego się dużą głębią i mocnym nasyceniem barw. Co najważniejsze utrzymuje się on przez długi czas – nie musimy obawiać się o to, że wyblaknie po kilku tygodniach i będziemy musieli słuchać skarg od klientek. Wybierając nasze produkty, zapewnisz najwyższą jakość oferowanych usług.

Barwniki do makijażu permanentnego Hanami zostały opracowane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii NOVOXX®. Zapewnia to bardzo stabilną pigmentację, która jest niezwykle trwała po wygojeniu. Mieszanka odpowiednich substancji mineralnych zapewnia działanie przeciwzapalne, korzystnie wpływając na procesy gojenia. Nie posiadają one również żadnych substancji mogących prowadzić do występowania reakcji alergicznych. Skład dobierany w najnowocześniejszych laboratoriach jest w pełni biokompatybilny z naszym organizmem, dlatego skóra nie traktuje je jako ciało obce.

Maszynka do makijażu permanentnego

Najwyższy poziom precyzji uzyskamy, wykorzystując metalowy PEN Hanami, który zapewnia pełną kontrolę nad każdym ruchem. Jego ergonomiczny kształt sprawia, że doskonale układa się w ręce nie powodując jej zmęczenia nawet podczas wielogodzinnych sesji makijażu permanentnego. Przeznaczony jest on do stosowania razem z urządzeniem PMU TIFI od Hanami. 

Ta maszynka do makijażu permanentnego to nowoczesne narzędzie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jest dzięki temu niezwykle wytrzymałe i może pochwalić się bardzo eleganckim i stylowym designem. Nowoczesna technologia wykorzystana w podzespołach daje wiele możliwości. Pojemny akumulator pozwala na pracę bez podłączenia do sieci elektrycznej po wcześniejszym naładowaniu. Jest także wyposażone w odtwarzacz plików wideo, plików zdjęciowych i muzycznych.

Asortyment Hanami składa się również  z profesjonalnych urządzeń do makijażu permanentnego, kartridż oraz innych akcesoriów. Pełną ofertę naszych produktów znajdziesz na stronie https://hanamipigments.eu/. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów – Hanami Pigments.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here