Usuwanie rozstępów z pomocą urządzenia Bloomea

0
649
Usuwanie rozstępów z pomocą urządzenia Bloomea

Walka z rozstępami bywa żmudna i niezwykle czasochłonna. Rozstępy pojawiające się najczęściej na skórze ud i pośladków są zmorą co piątej kobiety. Prostym, szybkim i bezpiecznym sposobem na zniwelowanie widoczności nieestetycznych białych pręg jest Bloomea. Zabieg cieszy się dużą popularnością na całym świecie, obecnie coraz częściej pojawia on się w ofercie polskich gabinetów kosmetycznych. Skąd się biorą rozstępy? Na czym polega działanie urządzenia Bloomea?

Przyczyny powstawania rozstępów

Główną przyczyną pojawiania się na skórze rozstępów jest jej nagłe rozciąganie się np. w wyniku szybkiego przyrostu masy ciała w niedługim czasie, zmian zachodzących w organizmie podczas okresu dojrzewania lub ciąży. Rozstępy w początkowej fazie rozwoju mają delikatnie zaróżowiony kolor, wraz z upływem czasu przybierają białą barwę. Wówczas jedynym skutecznym sposobem na ich usunięcie jest przeprowadzenie profesjonalnego zabiegu kosmetycznego.

Jak działa Bloomea?

Bloomea to innowacyjne urządzenie przystosowane do pracy w trzech trybach. Pierwszym etapem zabiegu jest złuszczanie martwego naskórka, kolejnym wtłaczanie w głąb skóry aktywnych składników zawartych w nakładanych preparatach kosmetycznych, ostatnim – dodatkowe pobudzenie działania składników aktywnych poprzez zastosowanie luminoterapii. Efekty przeprowadzonego zabiegu, w postaci zmniejszenia widoczności rozstępów, ujędrnienia i wygładzenia skóry zauważalne są już po pierwszej sesji.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Pomimo tego, że Bloomea jest zabiegiem bezinwazyjnym, to niestety nie wszyscy chętni mogą zdecydować się na jego wykonanie. Głównymi przeciwwskazaniami uniemożliwiającymi przeprowadzenie zabiegu są:
– choroby nowotworowe skóry i stany przedrakowe,
– występowanie znamion o niezidentyfikowanym charakterze,
– wirusowe, bakteryjne lub grzybicze zakażenia skóry,
– obecność nadżerek i naczyniaków jamistych.

Dodatkowo w przypadku zabiegów pielęgnacyjnych skóry twarzy:
– trądzik w fazie aktywnej,
– stosowanie silnych leków przeciwtrądzikowych.

Bloomea – gdzie kupić to innowacyjne urządzenie?

Rozważasz możliwość nabycia tego nowoczesnego i funkcjonalnego urządzenia? Firma BiNatural jest polskim dystrybutorem profesjonalnych sprzętów kosmetycznych do pielęgnacji twarzy i ciała, w jej bogatej ofercie sprzedażowej znajduje się także Bloomea. Osoby zainteresowane zakupem urządzenia mogą udać się do showroomu BiNatural, celem bliższego zapoznania się z jego specyfikacją techniczną oraz zastosowaniem. Showroom zlokalizowany jest w Warszawie, na ulicy Bora-Komorowskiego 56C (lok. U12).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here