Jak osiągnąć efekt sztucznych rzęs bez przedłużania na stałe?

0
503
Jak osiągnąć efekt sztucznych rzęs bez przedłużania na stałe

Każda kobieta marzy o pięknych, długich i lekko podkręconych rzęsach. Nie mniej jednak, za pomocą zwykłego tuszu do rzęs, mimo obietnic producentów ciężko jest taki efekt osiągnąć. Okazuje się, że każde rzęsy są inne- grubsze, chudsze, dłuższe i krótsze, a nie każdy tusz będzie wstanie wywołać taki sam efekt. Często decydujemy się na przedłużanie. Nie mniej jednak jest zabieg dość kosztowny, który wymaga od pań spędzenia długich godzin w gabinecie kosmetycznym. Jak więc osiągnąć efekt sztucznych rzęs bez ich stałego przedłużania?

Przedłużanie chwilowe czyli rzęsy na pasku

Jeśli nie masz ochoty, szukać wolnego terminu na wizytę u kosmetyczki, by potem spędzić w gabinecie około trzy godziny, wybierz rzęsy na pasku. To niezwykle popularny sposób na chwilowe przedłużenie rzęs, które jednocześnie ich nie niszczy. Co więcej, doklejenie ich jest niezwykle proste i możesz wykonać to sama, we własnym zaciszu domowym. Rzęsy na pasku mogą być wykonane z przeróżnych materiałów, mogą mieć różne długości i różną grubość.

Jak takie rzęsy zaaplikować? Otóż:

  • przyłóż rzęsy na pasku do oka i dopasuj długość paska, przycinając brzegi
  • nałóż na pasek cienką warstwę kleju i odczekaj kilka sekund
  • złap rzęsy przy pomocy pęsety i przyłóż je wzdłuż linii swoich naturalnych rzęs
  • lekko dociśnij i odczekaj wymaganą ilość czasu, aż klej zaschnie

W ten sposób szybko przedłużymy i zagęścimy swoje rzęsy, a po powrocie do domu, możemy je bezpiecznie i szybko usunąć, wyczyścić w specjalnym płynie i użyć następnego dnia.

Magia rzęs w butelce

Mówiliśmy już, że nie każdy tusz do rzęs sprawi, że będą one wyglądały na grubsze i odżywione. Niemniej jednak, rzęsy w butelce to prawdziwie unikatowy i innowacyjny produkt, który szybko pogrubi, podkręci i odżywi wasze rzęsy. Ten niepozorny produkt zawiera w swoim składzie mikrowłókna i naturalne składniki jak np. ekstrakt z zielonej herbaty. Dzięki połączeniu tych składników, produkt jest wstanie natychmiastowo nadać nawet cienkim rzęsom efekt 3D. Naturalne włókna, od razu po pomalowaniu, przyklejają się do rzęs tym samym zwiększając ich objętość i znacznie je wydłużając. Jak stosować ten produkt? Otóż:

  • w pierwszej kolejności pomaluj swoje rzęsy zwykłą maskara
  • następnie na mokre rzęsy nałóż rzęsy w butelce
  • po kilku sekundach nałóż kolejną- utrwalającą warstwę maskary

Dzięki temu produktowi, szybko zyskasz naturalny efekt przedłużenia i zagęszczenia włosków. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here