Spódnica ołówkowa czy plisowana?

0
1332

Spódnica – dla większości kobiet baza wielu stylizacji. Właściwie dobrana do typu naszej sylwetki pozwala zatuszować mankamenty w naszej figurze i uwydatnić walory. Jaką spódnicę wybrać? Ołówkowa kontra plisowana?

Plisowana    

Plisowana spódnica to doskonały wybór dla kobiet pragnących dodać nieco objętości biodrom, a także wyrównać proporcje ciała. Jednak nie jest to dobra stylizacja dla wszystkich. W szczególności powinny na nią uważać przedstawicielki płci pięknej mające już dość obfite biodra, gdyż niepotrzebnie podkreśli ten element figury. Z kolei kobiety o niskim wzroście powinny unikać modeli maxi, które dodatkowo odejmą nam kilka centymetrów. Dla tej grupy proponujemy spódnice plisowane do kolan. Na ten aspekt nie muszą zwracać uwagi kobiety wysokie.           

W sklepach znajdziemy plisowane spódnice zarówno stonowane, jak i wielobarwne modele w wyrazistych kolorach. Już jesteśmy przekonani do kupna plisowanej spódnicy, ale pojawia się problem w postaci braku wymaganych funduszy na ten cel. Pomocna w tym zakresie może okazać się szybka pożyczka. Jednak nie zapominajmy, że szybka pożyczka wymaga spłaty w przyszłości.    

Plisowane spódnice doskonale nadają się do eleganckich koszul i stanowią alternatywę dla sukienek na przyjęcia. Świetnie także sprawdzają się również na co dzień, do pracy czy na spacer.           

Ołówkowa    

Spódnice ołówkowe podkreślają figurę i uwydatniają biodra. Są one doskonałym wyborem dla kobiet chcących uwydatnić swoje biodra. Są wykonane najczęściej z gładkiego materiału.     

Ołówkowa spódnica z wysokim stanem świetnie równoważą proporcje sylwetki ze względu na podkręcanie talii i wydłużanie nóg. Ten rodzaj spódnic nie jest raczej polecany dla kobiet mających wydatne biodra. Taki rodzaj garderoby niepotrzebnie zwróci uwagę na biodra, które chcemy ukryć. Ołówkowa spódnica z uwagi na elegancję doskonale wygląda w stylizacjach biznesowych. Do tego celu polecane są szare spódnice, o długości do kolan. Idealnie wygląda w zestawieniu z marynarką i elegancką koszulą. Jednak wielu z nas nie pomyśli, że można ją założyć do lżejszych stylizacji, np. do trampek. Fajnie także wyglądają w połączeniu z botkami.    

Już zdecydowaliśmy się na zakup ołówkowej spódnicy. Niestety konto świeci pustkami i nie możemy pozwolić sobie na zakup. Głowa do góry, gdyż pomocna mogą okazać się szybka pożyczka.    

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here