Doskonałe ekspresy do kawy La Pavoni – delektuj się włoskim espresso w domu

0
2134
ekspresy do kawy La Pavoni

La Pavoni oferuje urządzenia, które idealnie wpisują się w najnowsze trendy. To kultowa włoska marka, którą ceni każdy koneser kawy. Firma od ponad 100 lat tworzy profesjonalne ekspresy do kawy, zachwycające niezawodnością i wyglądem. Dlaczego warto mieć takie urządzenie w swojej kuchni?

Ekspresowe espresso, czyli jak to się zaczęło

W 1901 rok Luigi Bezzera stworzył swój pierwszy ekspres do przygotowania espresso, po to, by maksymalnie skrócić przerwę na kawę swoim pracownikom. Maszyna przepuszczała gorącą wodę pod ciśnieniem przez drobno zmielone i ubite ziarna kawowca, ale jej smak pozostawiała wiele do życzenia. W 1903 patent odkupił od Bezzery młody inżynier Pavoni, który głowił się nad tym, jak pozbyć się zbyt wysokiej goryczy w naparze.

Jeżeli zaopatrzysz się w jakikolwiek ekspres do kawy tej marki, np. w sklepie internetowym https://inspiracje-kawowe.pl/pol_m_Ekspresy_PRODUCENT_LA-PAVONI-259.html, przekonasz się, że parametry dotyczące temperatury i ciśnienia ustawione przez Pavoniego kilkadziesiąt lat temu, obowiązują do dziś. Uzyskał on idealne proporcje i przeprowadził prawdziwą rewolucję w dziedzinie parzenia kawy. Jego urządzenia pozwalały na przygotowanie aż 150 naparów w ciągu jednej godziny. Oprócz kolbowych urządzeń stworzył także dźwigniowe, które aktualnie znów wracają do łask – dzięki doświadczeniu baristy pozwalają na przyrządzenie autorskiej i najlepszej smakowo kawy.

Czar i siła marki La Pavoni

Firma w jednym produkcie połączyła precyzyjny i nowoczesny sposób parzenia kawy z artystycznym designem urządzeń. To dlatego, że Pavoni był wizjonerem i oprócz technicznych aspektów, postawił także na unikalność swoich ekspresów do kawy. Produkty marki zachwycają nie tylko treścią, ale też formą. Od samego początku La Pavoni była doceniana w różnych konkursach – lokalnych i międzynarodowych, a jej produkty niczym ekspresowa kawa błyskawicznie podbiły świat.

Każda prestiżowa kawiarnia chciała mieć w swoim lokalu takie piękne i ekonomiczne urządzenie. Firma zdobyła wiele licznych nagród, a jej produkty zostały okrzyknięte technologicznym triumfem. Do dziś liczy się kreatywność produktów, dlatego La Pavoni regularnie wypuszcza na rynek limitowane wersje ekspresów i wchodzi w kooperacje z największymi artystami i designerami. Marka jest symbolem niezawodności i innowacji oraz gwarantuje najlepszy smak kawy.

Włoska kawa bez wychodzenia z domu

Urządzenia oferowane do sprzedaży to nie tylko komercyjne wyposażenie kawiarni, ale także produkty przeznaczone do przyrządzania wyśmienitego naparu we własnej kuchni. Kamieniem milowym marki La Pavoni było przeniesienie profesjonalnych ekspresów z kawiarni do mieszkań ludzi, którzy kochają dobrą kawę. W ofercie firmy można znaleźć domowe ekspresy kolbowe i dźwigniowe, choć nie brakuje także półprofesjonalnych i profesjonalnych urządzeń. W serii komercyjnej jest również duży wybór ekspresów do zastosowań w mniejszych i większych lokalach.

Kawa przyrządzona w ekspresie marki La Pavoni jest idealnym naparem, w którym wyraźnie czuć nuty smakowe, charakterystyczne dla wybranego gatunku ziaren. W urządzeniu tej marki uzyskasz doskonałą bazę – gęste, aromatyczne i esencjonalne espresso, z którego przygotujesz wiele napojów kawowych. Już teraz wybierz swój ulubiony model, by cieszyć się taką kawą, jak lubisz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here