Jak nosić jeansy z wysokim stanem?

0
337
Czarne jeansy z wysokim stanem

Czarne jeansy z wysokim stanem to hit ostatnich kilku sezonów. Pasują one nie tylko szczupłym kobietom, ale również tym, które chciałyby ukryć pewne mankamenty figury, szczególnie występujące w okolicach brzucha oraz bioder. Sprawdzą się one o każdej porze roku. Podpowiadamy, w jakie sposób warto nosić czarne jeansy z wysokim stanem, aby zawsze wyglądać doskonale.

Dłuższy dół, krótsza góra

Do czarnych jeansów z wysokim stanem doskonale pasują wszelkiego rodzaju bluzki i swetry, które są nieco krótsze od tych tradycyjnych. Choć w modzie jest noszenie ich także do zwykłych spodni, najlepiej wyglądają one właśnie z czarnymi jeansami z wysokim stanem. Wynika to z faktu, iż nie każde kobieta chce eksponować swój brzuch, a co więcej w nie każdej sytuacji taki ubiór będzie odpowiedni. Przykładowo do pracy trudno ubrać bluzkę, która odsłoni część brzucha. Dlatego też spodnie z wysokim stanem sprawdzą się tutaj doskonale – nie będzie trzeba rezygnować z niego krótszej góry, gdy mamy dłuższe spodnie. Co więcej, można do nich założyć top, który odkryje jedynie niewielką część brzucha. Jest to świetne rozwiązanie w szczególności dla młodych osób, które nie boją się odważnych stylizacji i podążania za modą. Do czarnych jeansów z wysokim stanem pasuje również krótsza marynarka, która nie wygląda najlepiej, gdy ubierzemy do niej tradycyjne spodnie.

Rozwiązanie dla każdej kobiety

Czarne jeansy z wysokim stanem to rozwiązanie idealne dla każdej kobiety. Doskonale wyglądają one na szczupłych osobach, które dzięki odpowiedniej ich długości mogą pozwolić sobie na odkrycie części brzucha. Jeśli natomiast kobieta chciałaby ukryć pewne wady swojej figury, również powinna zdecydować się na tego rodzaju spodnie. Pomoże przede wszystkim ich czarny kolor, który optycznie wyszczupli sylwetkę. Sam krój spodni również przyczynia się do wysmuklenia kobiety, gdyż wydłuża on nogi oraz całą jej sylwetkę. W kontekście kroju jeansów warto zauważyć, że wysoki stan świetnie prezentuje się zarówno pod bluzką czy swetrem, jak i wtedy, gdy górna część garderoby jest włożona do spodni. Dzięki wysokiemu stanowi kobieta zawsze będzie czuć się komfortowo, ponieważ nie będzie obawiać się o to, że spodnie będą opadać i odkryją zbyt wiele. Co więcej, w przypadku jeansów z wysokim stanem zwykle nie jest potrzebny pasek do spodni, który z jednej strony może być ozdobą, z drugiej zaś może być niewygodny w noszeniu. Warto dodać, że czarne jeansy z wysokim stanem od kilku sezonów goszczą w kanonie mody i najprawdopodobniej prędko z niego nie wyjdą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here