Jakie fryzury dla mężczyzn wybrać?

0
1538
Jakie fryzury dla mężczyzn wybrać?

Twoje włosy potrzebują podcięcia? Chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie? Najlepiej zrobić to odpowiednim uczesaniem. Niektórzy przywiązują uwagę do tego co mają na głowie, a inni chcą w prosty i łatwy sposób przygotować się rano do pracy, bez ciągłego poprawiania włosów. Przedstawione zostaną tu popularne fryzury męskie z grzywką. Podzielmy je sobie na kilka części:
1. Fryzury w stylu chłopięcym.
2. Fryzury, przy których nie trzeba siedzieć pół godziny w łazience.
3. Fryzury rockowe (badboy).
4. Fryzury eleganckie.

1. Jedną z nich jest fryzura, którą nosił Justin Bieber. Przydługie włosy zaczesane na jedną stronę, podtrzymane lakierem, tak żeby nie rozwiały się przy lekkim podmuchu powietrza. To może być dobry wybór w stylu nastoletnich chłopców. Bo bądźmy szczerzy, kto nie chciałby się trochę odmłodzić? Kolejnym pomysłem jest uczesanie dłuższej grzywki na bok i wystylizowanie jej tak, żeby była lekko uniesiona. Następny pomysł na piękną czuprynę to zostawienie dłuższego przodu i podgolenie tyłu głowy, aż do części potylicznej.

2. Ostatnio modne są też cięcia wzorowane na rockowych gwiazdach. Takich jak między innymi: Organek czy jeden z członków zespołu „Kings o Leon”. Boki głowy o wiele krócej obcięte niż jej środek. Dłuższe włosy możemy ułożyć w różnych kombinacjach. Postawione do góry, „potargane przez wiatr”, związane w koczek lub kucyk, bądź bardziej oryginalny dobierany warkocz. Na koncerty jak znalazł. Nie trzeba długo ich stylizować, tylko umyć, przeczesać, wysuszyć i utrwalić. Do tego glany i skórzana kurtka. Następna zwariowana kombinacja to postawienie grzywki całkowicie do przodu. Kolejna fryzura to typowy irokez, postawiony pionowo wzdłuż czaszki. Sam wybierasz jaką długość chcesz. Dwie stylizacje podobne do siebie są popularne wśród wielu mężczyzn. Mianowicie charakteryzują się zaczesem. Jeden jest wykonany do tyłu, a drugi na bok. Mają także wygolone boki, co jak widać jest punktem wspólnym dla rockowych uczesań.

3. Pierwsze ufryzowanie jest wzorowane na gwieździe piłki nożnej, na sławnym Christiano Ronaldo. Jego uczesanie jest osobliwe. Wiele chłopców i mężczyzn chciało się do niego upodobnić i robili to za pomocą stylizacji swojej czupryny. Podobnie jak wcześniej, odznacza się obstrzyżonymi bokami głowy ale i tyłem, a pasek dłuższych włosów zostaje na środku. Christiano Ronaldo zaczesuje je do tyłu lub na bok a z prawej strony ma odznaczający się wzorek. Jeśli chcesz wyglądać modnie, ale przy tym nie męczyć się za bardzo z ujarzmieniem owłosienia na głowie, to ten wybór jest dla ciebie. Kolejne uczesanie jest całkowicie proste. Włosy na jeża, trochę dłuższe na grzywce. Po myciu suszymy je, kierując prąd powietrza w górę, tak aby odbić włosy od nasady. Wtedy sprawiają wrażenie jakby były postawione. Następny pomysł to stylizacja przy użyciu grzebienia i grzywka, która sięga do czoła. Można ją ułożyć na dwa różne boki.

4. W modzie są także dłuższe uczesanie niż te wymienione powyżej. W obecnych czasach widać, że coraz więcej jegomości decyduje się na zapuszczanie włosów. To wymaga dużej pielęgnacji, ale jest możliwe i wkrada się na miejsce najpopularniejszych fryzur dla mężczyzn. Nosił się już tak między innymi Matt Damon, Jared Leto, Johnny Depp, Brad Pitt, czy nasz polski piosenkarz Michał Szpak. Najlepiej spinać je w kucyk lub pleść z nich warkocz albo nosić rozpuszczone. Wtedy musisz pamiętać żeby je częściej czesać. Możesz też zrobić przedziałek i nosić grzywkę na boku. Jest to również część eleganckiego wyglądu. Jeśli eksperymentujesz z włosami, to polecam ci pokusić się na różne wariacje i długości koafiury. Na topie są również fryzury na tak zwanego „Loczka”. Jeśli masz kręcone włosy to ta fryzura jest zdecydowanie dla ciebie. Cechuje się przydługimi lokami z przodu, które można utrwalić gumą, tudzież żelem do włosów. Modne jest także uniesienie tej grzywki. Sprawdzi się dla osób o „dziecięcym” wyglądzie. Kolejny stylizacja, która powróciła z dwudziestego wieku, a mianowicie z lat czterdziestych, odznacza się lekko ogolonymi bokami i długą grzywką zaczesaną do tyłu. Polecana jest szczególnie dla mężczyzn, którzy chcą sprawić wrażenie dżentelmenów. Elegancki garnitur, wypastowane buty, płaszcz a do tego powracająca na salony fryzura. Od razu zrobią piorunujące wrażenie na twojej partnerce. Może się nie sprawdzić w przypadku twarzy okrągłej. Jeszcze kilka gustownych fryzur mam zamiar opisać. Mianowicie jedna z nich jest chyba każdemu znana. Zaczesane boki, tak żeby nie odstawały od czaszki i uniesiony, do góry przód grzywki, a na końcówkach skierowany lekko do tyłu. Idealne połączenie na spotkania biznesowe, kiedy chcesz zabłysnąć intelektem, musisz oczarować swoich odbiorców. Przy tym pomoże ci owe uczesanie. Ostatnim cięciem jakie polecę jest tak zwany „Side Part”. Polega to przede wszystkim na zaznaczeniu przedziałka i przeniesieniu włosów na tę stronę, która ma ładniejszy profil. Boki głowy jak są jak większość powyższych stylizacji. Idealna dla wszystkich twarzy, oprócz kwadratowej. Dbanie o czuprynę to nie tylko zmiana fryzury, ale także pielęgnacja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here