Najwyższej jakości dzianiny prosto od polskiego producenta

0
74
dzianiny

Były kiedyś takie czasy, że nasz kraj był przez wielu cudzoziemców kojarzony z produkcją tkanin oraz modą na światowym poziomie. Stolicą branży była Łódź. Na szczęście takie spojrzenie na Polskę znów wraca. Wszystko dlatego, że coraz więcej przedsiębiorców docenia wiedzę i umiejętności starszego, jak i młodszego pokolenia i otwiera lub rozbudowuje fabryki materiałów. Dzięki temu, projektanci i firmy odzieżowe mogą korzystać z produktów pochodzących ze sprawdzonych źródeł.

Doświadczenie i innowacyjność – to dwa najważniejsze atuty tego producenta dzianin

Historia łódzkiej firmy Mar-Pol sięga lat 90. XX wieku. W trakcie tych lat przedsiębiorstwo nabyło zarówno doświadczenie, jak również otworzyło się na nowe rozwiązania. W związku z tym klienci otrzymują produkty wykonane zgodnie z tradycyjnymi zasadami, jednak bardziej nowoczesne i ekologiczne.

Ekologia w tekstyliach odgrywa bardzo istotne znaczenie. Mar-Pol wytwarzając tkaniny, dba o minimalne zużycie wody oraz dobiera ekologiczne barwniki, które są jednocześnie bezpieczne dla zdrowia użytkowników odzieży. Takie podejście do biznesu doceniają znane marki, w tym 4F lub Reserved, które należą do grona zadowolonych klientów firmy.

Mar-Pol aktywnie współpracuje z pracownikami krajowych uczelni branżowych, między innymi z Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej. Takie współdziałanie daje możliwość wymiany doświadczeń i zarządzania produkcją w oparciu o najnowsze rozwiązania naukowe. Poza tym firma poświęca wiele uwagi do tego, aby pracować na najnowocześniejszych na rynku maszynach dziewiarskich (np. niemiecki Mayer, włoski Orizio).

Jakie dzianiny znajdują się w asortymencie firmy Mar-Pol?

Katalog produktów firmy Mar-Pol powinien zadowolić każdą dbającą o wysoką jakość dzianin firmę odzieżową lub producenta domowych tekstyliów. W ofercie znajdują się:

  • dzianiny sportowe,
  • dzianiny użytkowe,
  • dzianiny materacowe,
  • dzianiny bawełniane,
  • dzianiny z elastanem,
  • dzianiny eko,
  • dzianiny żakardowe,
  • dzianiny mundurowe.

Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę, stosowanie nowoczesnych technologii, wyszkolony zespół oraz szybką realizację zamówień. Oferowane dzianiny idealnie nadają się do szycia odzieży dla dzieci, jak i dorosłych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Mar-Pol proponuje swoim odbiorcom usługę druku na materiałach. W opcji są: druk cyfrowy, druk sublimacyjny, druk płaski oraz druk rotacyjny. Wydruki są wykonywane zarówno na gotowych produktach, jak i belkach materiału.

Dzianiny bawełniane gotowe oraz dzianiny bawełniane produkowane na indywidualne zamówienie klienta

Dzianiny bawełniane to jedne z najbardziej popularnych materiałów wykorzystywanych w przemyśle odzieżowym. Producent dzianin bawełnianych Mar-Pol wytwarza między innymi: atłas, batyst, aksamit, kreton, sztruks, dżins, tarlatan. Materiały posiadają właściwości higroskopijne, są odporne na rozciąganie oraz przyjazne dla osób cierpiących na alergie.

Załoga firmy stara się, aby w katalogu produktów znajdowały się najatrakcyjniejsze propozycje. Dlatego do wyboru są różne kolory oraz wzory dzianin. Warto jednak podkreślić, że firma produkuje też dzianiny zgodnie ze specyficznymi potrzebami klienta. Wszystko dzięki temu, że pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę, a park maszynowy jest nowoczesny i gotowy na różne wyzwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here