Planer 2023 – jak wybrać najlepszy?

0
565
Planer 2023

Kolejny rok jest bliżej, niż myślisz! Już niebawem przyjdzie czas podsumowań i sporządzania planów na kolejnych 365 dni. No właśnie – a może wolisz dzielić rok na 52 tygodnie? Niezależnie od tego, w jaki sposób zamierzasz rozplanować nadchodzący rok, podpowiemy Ci, jak wybrać planer 2023, aby spełnił wszystkie Twoje oczekiwania.

Planer 2023 – dzienny czy tygodniowy?

Każda osoba prowadzi inny tryb życia, ma inne obowiązki, pasje, plany, życiowe cele. Dlatego nie możemy nawzajem się do siebie porównywać, ale musimy wziąć sprawy w swoje ręce i wybierać takie narzędzia, które pomagają nam realizować założenia na najbliższy czas. Jeśli wybierzesz niewłaściwy planer, może się okazać, że nie pozwoli Ci on efektywnie zrealizować swoich planów. Dlatego dobrze zastanów się, jaki planer 2023 w Twoim przypadku okaże się tym właściwym – planer dzienny czy planer tygodniowy?

Planer dzienny 2023 – zaplanuj każdy dzień nadchodzącego roku

Twój kalendarz pęka w szwach? Codziennie masz do zrealizowania tyle obowiązków i zadań, że nie jesteś w stanie tego wszystkiego zapamiętać? W takim razie zdecyduj się na planer dzienny 2023. Każdy dzień jest w nim godzinowo rozpisany na osobnej stronie. Dzięki temu nie zapomnisz o żadnym spotkaniu, zadaniu, czy jakimkolwiek innym celu do wykonania. Dzienny planer 2023 pozwoli Ci efektywnie wykorzystać każdą godzinę wszystkich 365 dni w roku.

Planer tygodniowy 2023

Nie masz aż tak napiętego kalendarza, ale w każdym tygodniu wypada Ci coś ważnego, o czym nie możesz zapomnieć? A może masz cotygodniowe rytuały – w poniedziałki biegasz, w środy chodzisz na basen, a w piątki spędzasz wieczór w kinie? W takim razie lepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie planer tygodniowy 2023. Znajdziesz w nim cały rok podzielony na 52 tygodnie, a każdy tydzień rozpisany jest na dwóch sąsiadujących ze sobą stronach. Tygodniowy planer na 2023 rok to optymalne rozwiązanie dla każdego, dla kogo nie każdy dzień jest wyścigiem z czasem, niemniej kto chce wykorzystać swój czas możliwie jak najwydajniej.

Wybierz praktyczny organizer 2023

Zapewne liczysz na to, że Twój planer na 2023 rok pozwoli Ci maksymalnie efektywnie rozplanować swój czas. Jest to jak najbardziej możliwe. Wystarczy tylko zwrócić uwagę na to, żeby Twój organizer 2023 zawierał praktyczne karty i rubryki, takie jak m.in.:

  • plan dnia lub tygodnia;
  • plan całego miesiąca;
  • podsumowanie poprzedniego roku;
  • podsumowanie miesiąca;
  • karta dobrych nawyków;
  • mapa celów;
  • lista rzeczy do zrobienia;
  • plan finansowy;
  • plan urlopowy;
  • rubryka na kontakty.

Planery 2023, które spełniają te warunki, znajdziesz w Make It Easy.

Jak skutecznie korzystać z planera? Sprawdź: 5 błędów w planowaniu, które zniweczą Twoje plany na przyszły rok

Planer na 2023 rok – postaw na najwyższą jakość

Twój organizer 2023 prawdopodobnie będzie Ci towarzyszył każdego dnia, będziesz nosić go w plecaku, torebce, korzystać z niego w domu, w biurze, a może nawet w tramwaju lub autobusie. Jeśli chcesz, żeby notowanie lub odczytywanie planów było wygodne w każdym możliwym miejscu, postaw na planery 2023 od Make It Easy. To wykonane z niezwykłą dokładnością i oferujące najwyższą jakości organizery w twardej oprawie bądź kalendarze w formie kołonotatnika, które wytrzymają cały rok intensywnego użytkowania. Planery 2023 od Make It Easy zawdzięczają swoją trwałość m.in. twardej okładce, która dodatkowo zabezpieczona jest folią ochronną, a także metalowym narożnikom, pozakładanym na rogi okładki.

Zaplanuj swój rok i czerp satysfakcję z realizowania kolejnych celów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here