Stylizacje dla dzieci do szkoły

0
1002
szkoła
fot.: pexels.com

Już niedługo, rozpocznie się kolejny rok szkolny. W związku z tym, warto pomyśleć już teraz, jak należy uzupełnić garderobę dziecka. Na codzienne spotkania z przyjaciółmi, zajęcia lekcyjne i dodatkowe aktywności, warto przygotować stylizacje modne i praktyczne. Jak więc ubrać dziecko do szkoły?

Zobacz też: http://kobiecosc.pl/stworz-szkolna-stylizacje-dla-dziecka-z-6-elementow/

Stylizacje dla dziewczynki

Jeżeli chodzi o dziewczynki, to są one zdecydowanie bardziej wymagające od chłopców. W związku z tym, warto w szafie mieć wygodne sukienki za kolano, z długim rękawem lub w wersji ¾. W połączeniu z tenisówkami, dziewczynka będzie się czuła komfortowo i beztrosko.

W przypadku, kiedy dziewczynka nie ma ochoty na chodzenie w sukienkach, warto postawić na klasykę. W tym przypadku sprawdzą się spodnie „rurki”, połączone z koszulkami w oryginalne wzory i z kolorowymi akcentami. Warto pamiętać, aby mieć przy sobie także jakąś wygodną bluzę, która sprawdzi się na przerwach lub zajęciach sportowych.

Stylizacje dla chłopców

W przypadku chłopców, najważniejsza będzie wygoda. Nic dziwnego, większość z nich znaczną część swojego czasu, poświęca na bieganie po korytarzach lub graniu w piłkę. W przypadku chłopców, najlepiej postawić na wygodną koszulkę, bluzę, dopasowane spodnie oraz tenisówki.

Aby nieco urozmaicić stylizacje, można pomyśleć także o modnych akcesoriach. Uzupełnieniem stylizacji każdego chłopca w wieku szkolnym, będzie zegarek lub kolorowy plecak.

Warto pamiętać, że szkoła jest ważną instytucją, w której obowiązuje określony dress code. W związku z tym, dziecko powinno zawsze wyglądać schludnie i czysto, a przy tym nie odsłaniać zbyt wielu części ciała. Tych zasad, należy przestrzegać także w przypadku ważnych uroczystości szkolnych. To, jakie stylizacje wybierze się dla swojego dziecka do szkoły, powinno być uzależnione przede wszystkim od jego komfortu.

Przeczytaj też: http://www.sfora.pl/jakie-sa-rodzaje-stanikow-i-jak-je-nosic/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here