Akcesoria do przedłużania rzęs – które są niezbędne?

0
268
Akcesoria do przedłużania rzęs

Każdej stylistce zależy na tym, aby oferować możliwie najlepsze usługi. Oprócz umiejętności, koniecznym jest także posiadanie doświadczenia praktycznego oraz odpowiednich akcesoriów do przeprowadzania zabiegów. Zastanawiasz się, jakiego rodzaju elementy są niezbędne w profesjonalnym salonie zajmującym się przedłużaniem rzęs? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w treści niniejszego wpisu.

Na co zwrócić uwagę wybierając akcesoria do rzęs?

Kompletując własny zestaw przyrządów, warto wziąć pod uwagę jakość ich wykonania. Wybierając produkty premium można mieć pewność, że posłużą one zdecydowanie dłużej, a jednocześnie będą też w pełni bezpieczne dla klienta. Choć koszt zakupu lepszej jakości akcesoriów jest zwykle wyższy, warto zainwestować. Tańszy sprzęt będzie nie tylko szybciej się zużywać, ale nie będzie też tak wygodny w użytkowaniu.

Które przyrządy należy mieć w gabinecie?

W każdym salonie kosmetycznym oferującym przedłużanie rzęs powinny znajdować się podstawowe akcesoria. Jednym z nich są rękawiczki nitrylowe, przeznaczone do wykonywania zabiegów. Egzemplarze, na które warto zwrócić szczególną uwagę to Mercator Medical rękawiczki (https://projectlashes.pl/tag-produktu/mercator-medical/), które chronią przed wirusami, bakteriami i grzybami. Czarne produkty są sprzedawane w opakowaniach 100 sztuk i cechują się dużą wytrzymałością.

Rękawiczki nie są jednak jedynym rodzajem produktu, w który powinna zaopatrzyć się profesjonalna stylistka rzęs. Oto podstawowe minimum, które musi posiadać.

Pęseta do rzęs

Pęseta do rzęs umożliwia wykonanie podstawowych zabiegów. W związku z tym, należy wybrać egzemplarz, który jest lekki, a jednocześnie precyzyjny. W ten sposób różne czynności będą przychodziły zdecydowanie łatwiej.

Aplikatory

Niewielkie główki, które nie pochłaniają wilgoci ułatwiają nakładanie i rozprowadzanie płynnych preparatów. Warto zainwestować w produkt dobrej jakości, ponieważ jest dużo wygodniejszy w stosowaniu i bezpieczniejszy dla pacjenta.

Szczoteczki do rzęs

Za ich pomocą można rozczesywać włoski klienta. Najlepiej zaopatrzyć się w kilkanaście sztuk, aby móc je swobodnie zmieniać po każdym kliencie.

Podstawki na klej

Kolejny przydatny przedmiot, występujący w formie pierścieni z wgłębieniem. Można je nosić na palcu, co ułatwia aplikację rzęs.

Profesjonalna stylistka powinna posiadać własne akcesoria do stylizacji rzęs. Wybierając produkty dobrej jakości, można być pewnym, że posłużą zdecydowanie dłużej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here