Fryzury damskie – najpopularniejsze stylizacje tego roku

0
1869

Każdy kolejny rok przynosi ze sobą zmiany w zakresie stylizacji fryzur damskich. Dzięki temu kobiety mają możliwość częstszych zmian wizerunku. Rok 2020 nie różni się pod tym względem od wcześniejszych lat. Styliści proponują kobietom wiele ciekawych kreacji. Niezależnie od długości włosów każda z pań znajdzie coś ciekawego dla siebie. Przygotowaliśmy krótkie zestawienie stylizacji, które w bieżącym roku cieszą się największą popularnością.

Bob w różnych odsłonach

Fryzurę typu bob śmiało można określić mianem ponadczasowej klasyki. Największą zaletą tej stylizacji jest praktyczny charakter fryzury. Bob jest bardzo uniwersalny, ponieważ pasuje większości kobiet niezależnie od wieku. Wybór tej fryzury nie musi być uzależniony od konkretnego kształtu twarzy. Klasyczny bob polega na skróceniu włosów do wysokości brody. W większości przypadków wygalany jest także tył głowy.

Bob występuje w wielu odmianach. Do najbardziej popularnych możemy zaliczyć fryzurę typu girl cool bob. Ta stylizacja charakteryzuje się prosto ułożonymi włosami. Końcówki są powykręcane w różne strony, przez co fryzura sprawia wrażenie roztrzepanej. Dzięki temu stylista może stworzyć delikatne fale o nieregularnym przebiegu. Girl cool bob charakteryzuje się przedziałkiem umieszczonym na środku głowy. Ta fryzura jest uważana za bardzo kobiecą i stylową.

Ciekawą odmianą klasycznego bona jest blunt bob, który charakteryzuje się naturalnym i swobodnym cięciem. Dzięki temu na głowie pojawia się tzw. kontrolowany nieład. Bob może także występować w wersji asymetrycznej. W takiej stylizacji włosy z przodu są dłuższe od tych znajdujących się z tyłu głowy. Dodatkowo styliści często podkręcają włosy w stronę twarzy. Spoglądając na fryzurę od tyłu, można odnieść wrażenie, że przypomina ona wyglądem literę A.

Bardzo odważną wersją klasycznego boba jest pixie cut. Tę fryzurę charakteryzują krótko przycięte włosy z tyłu i nieco dłuższe z przodu. Pixie cut jest polecana przez stylistów kobietom o regularnych rysach twarzy.

Fryzura z grzywką

Moda na grzywki utrzymuje się również w 2020 roku. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które chciałyby zamaskować wysokie czoło. Grzywki przybierają formy proste i równo ścięte oraz asymetryczne i zaczesywane na bok.

Fryzury dla dłuższych włosów. Fryzjer – Poznań 

Dla półdługich włosów doskonałym pomysłem wydaje się fryzura typu lob. To inna nazwa dla long boba. Ten typ fryzury cechuje się włosami, które sięgają do obojczyków. Long bob to fryzura, która jest bardzo praktyczna, a przy tym nieszablonowa. W przypadku dłuższych włosów bardzo modne są fale. Nadają one fryzurze objętości, a przy tym zachowują jej lekkość. Fale są dosyć proste do wykonania, a jednocześnie dodają wiele subtelności.

Więcej inspiracji dotyczących damskich stylizacji możesz znaleźć na stronie furorapracowniafryzur.pl. Pracownia fryzur Furora z Poznania oferuje najwyższą jakość usług, fachowość oraz profesjonalizm. Salon fryzjerski oferuje wiele usług nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here