Nuda w sypialni?

0
772
para

Jak pokonać nudę w sypialni i mieć udany seks? Wbrew pozorom kiepski okres w życiu erotycznym nie jest domeną wyłącznie zaawansowanych stażem par czy dojrzałych osób. Może się wydarzyć w każdej parze, a wypracowanie wspólnego rozwiązania na pewno pozytywnie wpłynie na relacje i umocni więź. Łóżkowa rutyna często ma podłoże w innej strefie życia, dlatego warto ten problem rozłożyć na czynniki pierwsze. Mamy dla Was pięć sposobów na to, jak skutecznie walczyć z nudą w sypialni!

  1. Zadbaj o odpoczynek

Seks, podobnie jak wiele innych czynności, które wykonujemy każdego dnia, może stać się nawykiem, jeśli będziemy zbyt przeciążeni i wiecznie zajęci. W pierwszej kolejności należy zadbać o siebie – wcisnąć hamulec na jakiś czas, wyspać się i po prostu odpocząć, dać sobie przestrzeń i przyjrzeć się stylowi życia. Czy uprawiacie seks głównie przed snem, po pracy, na koniec dnia wypełnionego obowiązkami? Przy takim trybie dnia o wyczyny w sypialni może być trudno. Zamiast czekać z seksem do „ostatniej chwili” spróbujcie znaleźć inną porę w ciągu dnia na miłosne uniesienia.

  1. Zadbaj o odpowiednią atmosferę

Odrobina romantyzmu jeszcze nikomu nie zaszkodziła! Spróbujcie stworzyć intymną atmosferę, w której krok po kroku odnajdziecie wspólny język i …nie tylko. Może to być zainicjowanie lekkiej kolacji przy świecach – polecamy zapachowe, służące też do masażu, oferowane przez sklep Erotino. Sprawdzi się też lampka wina i odprężająca muzyce, a może przygotowanie relaksującej i aromatycznej kąpieli, podczas której będziecie mieć okazję nieco rozluźnić partnera. Przy okazji, warto na ten czas odrzucić codzienne problemy i porozmawiać o czymś przyjemnym – o wspólnych marzeniach i celach. Zagrajcie w erotyczną grę planszową lub obejrzyjcie razem sugestywny film.

  1. Zadbaj o aktywność fizyczną

W zdrowym ciele, zdrowy duch – to powiedzenie nie ma w sobie ani grama przesady. Często gubimy się w codziennym pędzie, zapominając o aktywności fizycznej i rozładowaniu napięcia oraz emocji. Na początku może być trudno, ale szybko przekonacie się, że regularne bieganie, fitness czy jeżdżenie na rowerze dostarczą Wam nowych wrażeń i siły. Lepszą kondycję fizyczną na pewno wykorzystacie w łóżku! Dobrym pomysłem jest zapisanie się na jakieś zajęcia wspólnie – może to być taniec, joga, pływanie czy nawet wspinaczka. Aktywność fizyczna uczy lepszego kontaktu z własnym ciałem, co za tym idzie, dodaje pewności siebie i otwiera na zmiany.

  1. Wykorzystaj zabawki erotyczne

Nudę w sypialni można także przełamać z pomocą erotycznych gadżetów. Jeśli nie macie możliwości razem wybrać się do sex shopu, zbadajcie temat na gruncie online. Szeroki wybór najróżniejszych zabawek, wibratorów i akcesoriów, z pewnością urozmaici łóżkowe przygody, wystarczy tylko odwiedzić stronę https://www.erotino.pl/54-wibratory-dla-par. Dzięki ich niewielkiej pomocy możecie odkryć nowe, interesujące obszary w życiu łóżkowym.

  1. Spróbuj nowych pozycji seksualnych

Nie dajcie się rutynie wprowadzając do Waszej sypialni powiew świeżości – odkryjcie nowe pozycje seksualne. W tym celu przydadzą się odpowiednie książki lub filmiki instruktażowe. Możecie też potraktować to zadanie jako eksperyment i wspólną zabawę, np. losując numerek danej pozycji lub stronę w książce. Nic nie zastąpi szczerej rozmowy z partnerem na temat wzajemnych potrzeb i oczekiwań oraz fantazji seksualnych. Spróbujcie znaleźć czas, by skupić się wyłącznie na seksie i pozwolić sobie na trochę szaleństwa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here