Oprawki do okularów damskich dla blondynek – jak wybrać?

0
621
Oprawki do okularów damskich dla blondynek – jak wybrać

W dzisiejszych czasach okulary korekcyjne służą nie tylko do poprawy widzenia, ale stanowią również element codziennej stylizacji. Równie ważne, co aspekty lecznicze są również styl, estetyka oraz materiał, z jakiego są wykonane oprawki. W tym tekście opowiemy Ci o dobieraniu okularów korekcyjnych dla blondynek. Zaczynamy!

Na co zwrócić uwagę?

Oprawki do okularów damskich, męskich oraz dziecięcych powinny być wybierane przede wszystkim z uwzględnieniem kilku bardzo ważnych czynników. Chodzi przede wszystkim o:

  •         Kształt twarzy – w tym aspekcie najlepiej jest kierować się przeciwieństwami. Jeśli Twoja twarz jest okrągła, wybieraj owalne lub zaokrąglone oprawki i odwrotnie. W najlepszej sytuacji są osoby z owalnymi twarzami, ponieważ pasują im niemal wszystkie rodzaje oprawek.
  •         Kolor oczu – skoro masz nosić okulary na twarzy, to znaczy, że powinny pasować do koloru Twoich oczu. Szukaj odcieni, które pomogą Ci w wydobyciu barw tęczówek.
  •         Rysy twarzy – osoby o delikatnych rysach mogą wybierać spośród mocniejszych oraz grubszych oprawek. W przypadku ostrych rysów twarzy lepiej sprawdzą się delikatne rozwiązania.

Jakie okulary dla blondynek?

Wbrew pozorom kolor włosów jest bardzo ważny w kontekście wyboru pasujących oprawek do okularów korekcyjnych. Poniżej znajdziesz trzy najpopularniejsze typy okularów dla kobiet z jasnymi włosami.

  1. Cienkie i złote oprawki

Tego typu oprawki to synonim luksusu. Sprawdzają się idealnie u kobiet, które lubią styl glamour i zależy im na podkreśleniu swojego wyjątkowego gustu. Ciekawą propozycją są oprawki w kształcie kocich oczu.

  1. Beż

Rozwiązanie klasyczne, a jednocześnie neutralne. Oprawki w kolorze beżowym nie narzucają się i są delikatne w odbiorze. Idealnie pasują kobietom, którym nie zależy na rzucaniu się w oczy i bardziej cenią sobie anonimowość.

  1. Czerwień

Coś dla odważniejszych pań. Blond włosy oraz krwistoczerwone oprawki okularów to połączenie idealnie. Jeśli chcesz być zauważona i lekko podkreślić swój seksapil, to znak, że czerwone okulary będą idealnie pasować do Twojej twarzy.

Przymierz kilka par

Bez względu na to, czy jesteś blondynką, czy też nie, przed ostatecznym wyborem konkretnych oprawek, przymierz kilka par. Poszukaj idealnego rozwiązania, w którym będziesz czuć się idealnie. Nie kupuj pod wpływem emocji i daj sobie czas. W końcu szukasz rozwiązania na dłuższy czas. Sprawdź Piękne Oksy – sklep z okularami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here