Sztuczne rzęsy 3D: ceny, opinie

0
895
Sztuczne rzęsy 3D: ceny, opinie

Nie każda kobieta może pochwalić się naturalnie gęstym wachlarzem rzęs. Aby poprawić urodę, można rzęsy przedłużyć i zagęścić. Największe, a jednocześnie nadal naturalne efekty otrzymamy, gdy zdecydujemy się na przedłużanie rzęs metodą 3D.
Rzęsy robione metodą 3D to rzęsy nie tylko przedłużone, jak bywa przy metodzie jeden do jednego, ale także są to rzęsy mocno pogrubione. Kobiety, które wykonują sobie zabiegi 3D są bardzo zadowolone z powiększenia optycznie oka po takim zabiegu.

Ile kosztują rzęsy 3D? Rzęsy 3D cena
Cena za rzęsy 3D zależą od jakości salonu kosmetycznego, do którego udaje się kobieta, a także od doświadczenia kosmetyczki, od miasta, w którym wykonywany jest zabieg oraz oczywiście od materiału, z którego zrobione są rzęsy. Najdroższe są rzęsy z jedwabiu oraz rzęsy z kaszmiru i z futra norek.
Na cenę wpływa to, czy podczas zabiegu stosuje się płatki z kolagenu pod oczy (polecamy!), czy też nie. Płatki kolagenowe odrywa się po zabiegu w nieinwazyjny sposób. Dzięki temu, skóra pod oczami nie jest naciągana i nie doprowadza się w ten sposób do zmarszczek.
Kobiety, które przyzwyczajają się do niesamowitego efektu, który dają rzęsy 3D, po jakimś czasie chcą więcej i decydują się na rzęsy 4 i 5D. Mimo że efekt po takich zabiegach bywa dla wielu dyskusyjny, to jednak można znaleźć w salonach jak najbardziej usługi polegające na przyklejeniu owych 4 lub 5 rzęs sztucznych do jednej rzęsy prawdziwej.

Jaka jest cena za przedłużanie rzęs metodą 3D w różnych miastach?
Sprawdzamy, ile kosztuje przedłużanie rzęs w jednym z miast ze ściany wschodniej: Lublinie. Tutaj przedłużanie rzęs metodą 3 D kosztuje od 180 do 220 zł. Ile natomiast kosztuje przedłużanie rzęs w salonie na warszawskiej Woli? Tutaj już trzeba liczyć się z cenami średnio wyższymi o około 30 zł. Warto tutaj dodać, że cena za pierwszą aplikację jest wysoka. Za uzupełnianie rzęs natomiast salon kosmetyczny liczy sobie już mniej, nawet o 80 zł. Warto przy tym trzymać się jednego salonu – na takie zniżki rzadko możemy liczyć, gdy decydujemy się na uzupełnianie rzęs w nowym salonie.
Uzupełnianie rzęs w innym salonie jest również ryzykowne dlatego, że w każdym z salonów używa się różnych rzęs. Nawet jeśli materiał jest ten sam, to kosmetyczka w nowym salonie może mieć problem z dobraniem idealnie takiej długości rzęs, jakie zastosowano poprzednio.

Sztuczne rzęsy 3D – korzyści
Kobiety, które przedłużają rzęsy metodą 3 D chwalą zabieg dlatego, że dał im powiększenie oczu. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs daje efekt podkreślenia makijażu. Również kobiety, które od zawsze zmagają się z problemem rozmazanego tuszu przy sztucznych rzęsach oddychają z ulgą: nie trzeba już przemywać wciąż oka ani poprawiać makijażu, bo sztucznych rzęs się nie maluje. Poza tym, posiadanie tak sztucznych rzęs niweluje codzienną konieczność malowania się, co daje dużą oszczędność czasu.

Sztuczne rzęsy latem
Dodatkowo, posiadanie sztucznych rzęs jest zbawienne dla osób, które dużo podróżują latem i którym zależy na tym, aby przestać malować się w czasie upałów. Nawet wtedy, gdy rezygnujemy z malowania rzęs tuszem ze względu na wysokie temperatury, możemy wyglądać dobrze. Sztuczne rzęsy sprawiają, że kobiety, które nie są zadowolone z kształtu swojego oka mogą wpłynąć nieco na tę niego i zmodyfikować na przykład efekt, jaki daje opadająca powieka.

Jak dbać o rzęsy 3D?
Gdy mamy już zainstalowane rzęsy 3D, nie róbmy na nich trwałej ondulacji. Nie należy także ich intensywnie czesać, acz delikatne rozczesywanie ich codziennie rano jest wskazane. Dzięki temu rzęsy będą w ułożone we w miarę równym rządku. Rzęsy, w których każda kępka kieruje się w inną stronę nie wyglądają atrakcyjnie. Zdecydowanie też rzęs nie należy dotykać bez potrzeby. Sztuczne rzęsy wymagają również zaprzestania spania na brzuchu – jakiekolwiek dotykanie rzęsami poduszki wpłynie znacząco na zmniejszenie ich żywotności.

Jak dbać o rzęsy po zabiegu?
Bezpośrednio po zabiegu nie należy przemywać rzęs wodą. Warto również w trakcie pierwszych dwóch dni od zabiegu unikać kontaktu z basenem. Osoby, które lubią parówki również powinny o nich zapomnieć po zakładaniu sztucznych rzęs. Zabronione jest nawet wychodzenie na śnieg i deszcz – klej może w takich warunkach łatwo puścić, a rzęsy szybciej się odkleją. Niektórzy twierdzą nawet, że gdy w powietrzu jest wysoka wilgotność, przekładają swoje zabiegi przedłużania rzęs na inny dzień!

Jak dbać o sztuczne rzęsy?
Posiadając sztuczne rzęsy, zrezygnujmy z niektórych kosmetyków. Przede wszystkim nie należy używać eyelinerów, które mają w składzie tłuszcz. Niekoniecznie też poleca się stosowanie cieni o powiek o oleistej konsystencji. Zakazane są również mleczka do usuwania makijażu o tłustym składzie. Zdecydowanie lepiej jest używać płynu micelarnego do demakijażu całej skóry twarzy. Odkąd posiadamy sztuczne rzęsy, powinnyśmy również z zalotką. Zalotka łamie sztuczne rzęsy i doprowadza do tego, że błyskawicznie odpadają. Zapomnimy również o pocieraniu oczu, niezależnie od zmęczenia i swędzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here