Zabiegi nawilżające – rodzaje i cechy poszczególnych działań

0
127
zabiegi

Zabiegi kosmetyczne obecnie są bardzo popularną formą pielęgnacji całego ciała. Dzięki nim możliwe jest wymodelowanie sylwetki, pozbycie się cellulitu, ożywienie czy nawilżenie skóry, jak również jej odmłodzenie oraz ujędrnienie. Nowoczesne technologie zapewniają wykonanie nieinwazyjnych, bezbolesnych, a zarazem bardzo skutecznych działań. Które zabiegi nawilżające zyskują coraz większe uznanie? Na czym one polegają? Jakie są ich skutki i efekty?

Rodzaje zabiegów nawilżających na twarz i całe ciało

Profesjonalne gabinety kosmetyczne, stale poszerzają swoje usługi, oferując klientom coraz nowsze rozwiązania. Dzięki nim każda kobieta oraz mężczyzna może zadbać o własne ciało w wybrany przez siebie sposób. Innowacyjne rozwiązania dają możliwość poprawy wyglądu i kondycji wszystkich partii ciała, a najbardziej cenowymi są te, które wykonywane są w okolicy twarzy. Wśród najbardziej popularnych zabiegów nawilżających znajdują się:

  • mezoterapia bezigłowa,
  • zabieg z wykorzystaniem kwasu mlekowego,
  • maska kremowa,
  • sonoforeza,
  • zabieg Ocean Breath,
  • Thalgo i wiele innych.

Przebieg i działanie poszczególnych technik nawilżania skóry

Każdy z zabiegów posiada określone przeznaczenie oraz sposób wykonania, Wiele z nich wykonywanych jest na samą twarz, inne obejmują wszystkie partie ciała. Dzięki nim skóra odżyje, rozjaśni się oraz ujędrni. Wiele z tych działań może doprowadzić do zmniejszenia cellulitu, jak również wygładzenia naskórka. Jak wyglądają poszczególne działania?

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Jest to całkiem bezinwazyjny zabieg, który może być wykonywany zarówno we własnym domu, jak i w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Dzięki niemu skóra staje się jeszcze młodsza, zdrowsza i oczyszczona. Efektem tego rodzaju czynności jest również zniwelowanie wielu zmarszczek czy przebarwień. Ten popularny zabieg nawilżający polega na dostarczaniu do głębokich warstw skóry odpowiednich substancji, wykorzystując odpowiednie narzędzia emitujące fale elektryczne. Działanie takiej fali w pewien sposób otwiera błony komórkowe, które są w stanie przepuszczać zaaplikowane środki kosmetyczne.

SONOFOREZA

To kolejna metoda wykorzystująca specjalistyczne narzędzia kosmetyczne. Zabiegi nawilżające wykonywane dzięki tej technice są bezbolesne i niezwykle efektywne. Dzięki działaniu fal ultradźwiękowych możliwe jest wprowadzenie pod skórę odpowiednio dobranych substancji czynnych. Efektem tego rodzaju czynności są: regeneracja skóry, dotlenienie jej, nawilżenie, ujędrnienie czy odmłodzenie.

OCEAN BREATH

Ten, jak i inne zabiegi nawilżające na całe ciało cieszą nie niezwykłą popularnością. Dzięki nim cała skóra może poczuć się zrelaksowana i oczyszczona. Terapia ta ma również za zadanie wygładzić naskórek i nadać mu świeżego wyglądu. Efektami działań są ponadto zapobieganie starzeniu się skóry, przywrócenie równowagi wodno-lipidowej, ujędrnienie czy zminimalizowanie uciążliwego cellulitu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here