Zjawiskowa moda plażowa – jak przygotować się na sezon letni?

0
1433

Sezon letni, gdy plaże stają się zaludnione, a baseny odwiedzane są dwukrotnie częściej, zbliża się nieubłaganie. Parne temperatury, przez które ludzie uciekają to wszystkich, dostępnych kąpielisk, przynoszą jednak okazję na zaprezentowanie się w zupełnie nowy sposób. Gdy zima ustępuje wakacyjnym klimatom, nie możemy już dłużej zakrywać się grubymi warstwami kurtek i płaszczy – czas pokazać odrobinę skóry! Chociaż brzmi to dość prosto, to moda plażowa rządzi się zupełnie innymi zasadami, niż stylizacje, które wkładamy na siebie przez resztę roku. O czym absolutnie nie możemy zapomnieć?

Powrót do formy przed wakacjami!

Stroje kąpielowe na basen mają do siebie to, że siłą rzeczy odkrywają sporo skóry. Jest to raczej nieuniknione – nawet jeśli postawimy na egzemplarz jednoczęściowy, to nasza sylwetka będzie wyraźnie podkreślona, a nogi niemal całkowicie odkryte. Jeśli nie czujemy się komfortowo w swoim ciele, warto już kilka miesięcy wcześniej pomyśleć o przedwakacyjnym treningu, którego celem jest spalenie paru zbędnych kilogramów.

Wystarczy wprowadzić nieco bardziej restrykcyjną dietę oraz poświęcić pół godziny dziennie na ćwiczenia, a efekty będą zauważalne. Nie tylko przygotujemy się do wyjścia w stroju kąpielowym, ale także osiągniemy dobrą kondycję, niezbędną do energicznych gier i zabaw nad wodą. Rzecz jasna, nie każdy musi mieć atletyczną budowę ciała, lecz nawet kilka centymetrów mniej w talii stanowi sporą różnicę.

Opcja dla osób puszystych – jaki strój będzie najlepszy?

Nie zawsze jesteśmy jednak w stanie na tyle zmienić swój tryb życia, aby wakacje rozpocząć metamorfozą swojej sylwetki. Spokojnie – nie wszystko stracone! Osoby o bardziej krępej posturze nie powinny mieć problemu ze znalezieniem kąpielówek w swoim rozmiarze. Jedną z najciekawszych opcji wydają się stroje kąpielowe jednoczęściowe na basen, które skutecznie wyszczuplają, będąc przy tym wygodne i komfortowe.

Ostatnie kolekcje strojów jednoczęściowych stanowią prawdziwy hit, gdyż przyczynili się do nich najwięksi, światowej klasy projektanci. Można śmiało powiedzieć, że w dobie renesansu stylu retro, tego typu egzemplarze na nowo wkradły się na wybiegi, stanowiąc modną i ciekawą alternatywę dla klasycznego bikini. Warto zaznaczyć, że są one popularne wśród osób o każdym typie figury, a konkretne produkty są specjalnie dostosowane do konkretnej budowy ciała. To bardzo ważne, aby stroje kąpielowe jednoczęściowe na basen prawidłowo przylegały do sylwetki, gdyż tylko wtedy mogą zaoferować pełną swobodę i komfort.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here