Dom bez chemii? Wybierz ekologiczne tabletki do zmywarki!

0
413
ekologiczne tabletki do zmywarki

Substancje chemiczne, zapachowe oraz konserwanty – właśnie to znajdziemy w klasycznych tabletkach do zmywarki. Nic zatem dziwnego, że wiele osób, zwłaszcza tych z wrażliwą skórą, boryka się później z przykrymi podrażnieniami czy schorzeniami górnych dróg oddechowych. Na szczęście, do wyboru są również ekologiczne tabletki do zmywarki. Bezpieczne w użyciu, łatwo rozpuszczalne, a przede wszystkim wolne od barwników, formaldehydu, boranów, fosforanów czy innych, równie drażniących substancji.

Ekologiczne tabletki do zmywarki – czym się charakteryzują?

Naturalne środki czyszczące do zmywarki są biodegradowalne, co stanowi o ich pierwszym atucie. Ich ekologiczna, w pełni bezpieczna formuła zapewnia wysoką skuteczność działania. I w przeciwieństwie do klasycznych odpowiedników – nie jest testowana na zwierzętach futerkowych. W sprzedaży znaleźć można ekologiczne tabletki do zmywarki różnych marek. Jednak od pewnego czasu wyjątkową popularnością cieszą się produkty marki Ludwik. To wysokiej jakości wyroby czyszczące, które stanowią idealne rozwiązanie dla osób pragnących używać wyłącznie naturalnych i bezpiecznych dla otoczenia i środowiska detergentów. Starannie dobrana receptura tych tabletek do zmywarki (https://www.clineo.pl/dom/zmywanie-naczyn/tabletki-do-zmywarki-2/) sprawia, że idealnie sprawdzają się zarówno na krótkich programach, jak również w niskiej temperaturze. A ich skuteczność działania potwierdzają liczne badania laboratoryjne.

A co z osadem na naczyniach?

Wiele drogeryjnych, klasycznych tabletek do zmywarki pozostawia na czyszczonych naczyniach brzydki, nieestetycznie wyglądający osad po kawie, herbacie czy silnie barwiących produktach, np. burakach. Jak zatem wygląda to w przypadku naturalnych środków czyszczących, w których składzie nie ma agresywnych składników chemicznych? Jak się okazuje – nie ma się czego obawiać. Ich formuła bazująca na aktywnym tlenie, który doskonale usuwa zacieki, skutecznie poradzi sobie z wszelkimi, nawet najtrudniejszymi osadami. Podobnie jak z plamami po tłuszczu czy innymi, niemniej łatwymi w pozbyciu się zabrudzeniami. Baking Soda System efektywnie usuwa nawet uporczywe przypalenia, pozostawiając naczynia krystalicznie czyste i lśniące – bez konieczności polerowania czy domywania.

Bądź eko! Zadbaj o dom kompleksowo!

Ekologiczne tabletki do zmywarki to pierwszy, ale nie jedyny krok w kierunku domu bez chemii. Warto zatem dokonywać świadomych, odpowiedzialnych wyborów i zamieniać zwykłe, szkodliwe dla zdrowia detergenty na środki czyszczące o przyjaznym składzie. W ofercie marki Ludwik znajdziemy wiele propozycji, począwszy od wspomnianych tabletek do zmywania, po płyny i pianki czyszczące do różnych powierzchni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here