Jak się uczesać na wieczorne wyjście?

0
1849

Wieczorne wyjścia mają to do siebie, że często są spontaniczne. Większość kobiet ma wówczas kłopot w co się ubrać, ale największym problemem zawsze pozostaje kwestia fryzury. Ich ułożenie nie może trwać przecież zbyt długo, a powinno być efektowne.

Do teatru i restauracji

W wyborze fryzury na wieczór istotne jest przede wszystkim miejsce, do którego się wybieramy. Jeśli ma to być teatr, opera, lub restauracja warto postawić na klasykę. Proste, ale eleganckie upięcia, jak kok przy długich włosach i podpięcia przy krótkich zawsze się sprawdzają. Co ważne, nawet jeśli nie wiemy dokładnie jaki klimat ma lokal, do którego się wybieramy, takie upięcia zawsze się sprawdzają i doskonale wpisują. Do upięcia włosów wykorzystajmy spinki w kolorach włosów, lub klasycznej czerni, aby nie rzucały się w oczy. Przy całkiem krótkich włosach mogą być one rozpuszczone, ale trzeba zawsze pamiętać, że fryzura musi być schludna. Jeśli włosy już od dawna powinny być podcięte, a okazja jest dość znacząca, warto udać się do fryzjera by odświeżyć fryzurę.

Na randkę i na imprezę

Oczywiście znacznie swobodniejsze trendy obowiązują przy randkach oraz przy innych spotkaniach towarzyskich. Nie oznacza to jednak, że fryzura może być byle jaka. Na randkę, szczególnie jedną z pierwszych warto udać się po prostu w rozpuszczonych włosach. Tak kobiety najbardziej podobają się mężczyznom. Wcześniej warto udać się do fryzjera, aby delikatnie odświeżył fryzurę, na przykład lekko wycieniował włosy, by ładnie się układały i lekko falowały. Znakomicie podkreślają wówczas urodę. Na spotkaniu ze znajomymi dozwolone jest lekkie szaleństwo, na przykład przyozdobienie włosów paskami wykonanymi ze skóry, rzemienia, opaski oraz spinki z ćwiekami. Dobrym pomysłem jest łączenie kilku cienkich opasek w jedną całość. W ten sposób z pewnością ożywimy nieco zbyt „grzeczne” warkocze czy luźne koczki. Na wyjście ze znajomymi dozwolone są lakiery do włosów, a nawet brokaty, oraz inne kosmetyki utrwalające.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWęgiel na włosy
Następny artykułCzy farbowanie jest konieczne?
Hej! mam na imię Kasia i od dzieciństwa pasjonuje mnie piękno kobiecych włosów. Mam zamiar dzielić się z Wami wiedzą którą posiadłam jak fryzjer, najlepiej czuję się w dziedzinach: pielęgnacja włosów i fryzury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here