Wybór najlepszego salonu fryzjerskiego

0
1783

Każdy, kto chce obciąć włosy, pragnie również, aby usługa była wykonana jak najlepiej – nie chcemy eksperymentów na własnych włosach. Wprawdzie odrosną, ale do tego czasu nieudana lub niechlujnie wykonana fryzura będzie odbierać dobry humor. Oto pomysły jak wybrać dobry salon, aby uniknąć tego typu problemów.

Rekonesans wśród salonów fryzjerskich

Natura człowieka, szczególnie kobieca, podpowiada, że zanim dokonamy jakiegoś zakupu, warto się przyjrzeć tej rzeczy. Dotyczy to również usług. Najczęściej kierujemy się opinią. Należy uważać na opinie zawarte w internecie, ponieważ są często moderowane, a bardziej przykładać wagę do tego co mówią osoby z otoczenia, które skorzystały z usług danego miejsca.

Jednak trzeba być ostrożnym, jeśli jakaś koleżanka na każdym spotkaniu zachwala usługi jednego salonu fryzjerskiego. Być może właścicielka to jej dobra znajoma. Ponadto nie zawsze to, co komuś się podoba, musi pasować komuś innemu. W niektórych salonach strzygą się głównie starsze panie i są zadowolone, ale to nie oznacza, że ty musisz. Dobry salon fryzjerki charakteryzuje się nowoczesnością i wiedzą z zakresu nowości technicznych.

Sprawdź podejście do klienta

Do niektórych salonów fryzjerskich warto udać się osobiście i zwrócić uwagę na obsługę klienta, podejście do niego, a także na wiedzę samych fryzjerów. Umów się na wizytę i czekając w kolejce po prostu obserwuj jak to wygląda.

Trzeba zwrócić uwagę na wystrój salonu, sprzęt jaki jest używany, czas oczekiwania na to by wreszcie usiąść w fotelu. Każdy dobry fryzjer oprócz wykonania fryzury powinien umieć również odpowiedzieć na pytania, czyli tak zwane konsultacje.

Uznawanie reklamacji

Jeśli ktoś jest opryskliwy i niemiły, choćby nawet świetnie strzygł, korzystanie z jego usług to po prostu niepotrzebny stres. Czasami zdarza się, że fryzjerzy popełniają błędy. To nie powinno od razu ich przekreślać, zdarza się. Jeśli ktoś jest niezadowolony, powinien otrzymać rekompensatę. Jeśli reklamacje są nieuznawane, a klientka, która chce ją złożyć traktowana z góry, lepiej taki salon omijać szerokim łukiem.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak dobrać męską fryzurę?
Następny artykułKiedy wypadanie włosów powinno niepokoić?
Hej! mam na imię Kasia i od dzieciństwa pasjonuje mnie piękno kobiecych włosów. Mam zamiar dzielić się z Wami wiedzą którą posiadłam jak fryzjer, najlepiej czuję się w dziedzinach: pielęgnacja włosów i fryzury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here